Bude hůř. Uprchlíci nás vyženou, nechal se slyšet kontroverzní umělec

22.09.2015 10:35

Hudebník Aleš Brichta již nějakou dobu na svém facebookovém profilu upozorňuje na nebezpečí, která pro naši společnost znamenají uprchlíci. Ve svém nejnovějším komentáři rocker zcela propadl skepsi a o budoucnosti Evropy už nadále nemá valného mínění.

 Bude hůř. Uprchlíci nás vyženou, nechal se slyšet kontroverzní umělec
Foto: Hans Štembera
Popisek: Muzikant Aleš Brichta

Brichta míní, že v debatě o uprchlické krizi zatím řešíme v podstatě prkotiny – tedy válkou zasaženou Sýrii, ze které sice proudí do Evropy mnoho lidí, nicméně v porovnání s jinými oblastmi je prý tato blízkovýchodní země relativně malou zásobárnou běženců.

Dle Brichty bychom měli naši pozornost spíše obrátit k Africe. „Až se dá do pohybu směrem na Evropu stomilionový Egypt a další, budeme hledat, kam před nimi můžeme uprchnout my,“ říká hudebník s tím, že nechce vymýšlet katastrofické scénáře a strašit.

Jednou bychom si ale prý měli na jeho slova vzpomenout a nevěřit „multi-kulti“ sebevrahům ani nos mezi očima. Brichta totiž považuje výše nastíněný scénář dalšího průběhu uprchlické krize za budoucí realitu Evropy. „Merkelová se svým zvaním uprchlíků zatloukla EU hřebíček do rakve. O prostor, který si Evropa neuhájí teď, prostě přijdeme. Kéž bych se mýlil,“ doufá hudebník.

Plné znění komentáře Aleše Brichty na Facebooku:

Bude hůř. Zatím řešíme v podstatě prkotiny. Válkou zasaženou relativně malou Sýrii (i když na její uprchlíky se nabalil pětinásobek dalších z jiných oblastí). Ale až se dá do pohybu směrem na Evropu stomiliónový Egypt a další, budeme hledat, kam před nimi můžeme uprchnout my. Nechci vymýšlet katastrofické scénáře, ale vzpomeňte si na moje slova a nevěřte prosím těm multikulti sebevrahům ani nos mezi očima. To není žádné strašení, ale budoucí realita. Merkelová se svým zvaním uprchlíků zatloukla EU hřebíček do rakve. O prostor, který si Evropa neuhájí teď, prostě přijdeme. Kéž bych se mýlil.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: luš

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zločinné migranty pryč? Smáznuto. Kvůli ANO. Od Klause ml. padlo toto

8:02 Zločinné migranty pryč? Smáznuto. Kvůli ANO. Od Klause ml. padlo toto

Poslankyně hnutí Trikolóra Zuzana Majerová Zahradníková vystoupila v Poslanecké sněmovně s varováním…