„Do p*či, moje sestra!“ Očkování: Známá tvář svědčí. Prý je zle

29.11.2021 9:56 | Ze sítí

Jak známo, očkování vakcínami proti covidu-19 doprovází v některých případech negativní vedlejší účinky. O některých informoval například youtuber Ondřej Tesárek, alias Bratříček. Jeho dosud zdravá sestra prý podlehla nátlaku a nechala se naočkovat. A po očkování vakcínou Pfizer má zánět duhovky. A nebyl sám, kdo svěřil své zkušenosti po očkování.

„Do p*či, moje sestra!“ Očkování: Známá tvář svědčí. Prý je zle
Foto: Hans Štembera
Popisek: Národní očkovací centrum zřízené v multifumkční hale O2 universum

Anketa

Těšíte se, až se kabinet Petra Fialy ujme vlády?

5%
91%
hlasovalo: 15120 lidí
Plošné očkování vakcínami proti covidu-19 je zdůvodňováno argumentem, že koronavirus představuje větší riziko než negativní vedlejší účinky očkování. A jak odborníci nezapomínají při diskuzích podotknout, jsou vzácné.

Nicméně vyskytují se. O jednom takovém informoval youtuber Ondřej Tesárek. Jeho sestra prý podlehla nátlaku a nechala se očkovat. A dostala dle Tesárka zánět duhovky. „Moje perfektně zdravá sestřička, do píči,“ nešetřil youtuber silnými slovy. Sestru prý její známí přesvědčovali například slovy, aby se „šla podívat na covidové oddělení“. „Já vám tu všem děkuji, doufám, že šedý zákal je správnou cenou za vyšší dobro,“ ironizoval Tesárek pro ty, kdo vakcíny propagují a přidal konverzace se sestrou jako důkaz.

O očních zánětech spojených s vakcinací informovaly například Novinky.cz s odkazem na izraelskou studii profesora Zohara Habota-Wilnera. Záněty prý vznikly u 21 lidí, kteří dostali dvě dávky vakcíny Pfizer. Ovšem podle deníku International Journal of Infectious Diseases se záněty v oblasti očí objevily i v Číně, zřejmě po očkování tamní vakcínou Sinopharm.

„Tu ztrátu zraku a poškození už jsem zaznamenala. Ač to bylo u starších. A v rodině senior, zhoršení již stávajících problémů se zrakem, do té doby v klidu,“ potvrzovala jedna komentátorka. „Moje babička za 2 měsíce po druhé dávce razantní zhoršení zraku, teď je více méně najednou slabozraká. Celoživotní zdravotní sestra UVN, žádný antivaxer. Od října jí nutí třetí dávku, nechala si změřit protilátky, má je velmi vysoké a prohlásila, že na další dávku nejde ani za nic,“ přišlo další svědectví.

„Patrně Vaše sestra měla trombózu v oblasti oka než zánět duhovky. Nicméně ano, toto je možný nežádoucí účinek tohoto očkování. Známá v Táboře si tím prošla velmi obtížně...“ vysvětloval Jaroslav Procházka.

Další přispěvatelka se svěřila, že očkování ovlivnilo její játra. „Do očkování cajk, poslední labka v rámci prevence v lednu cajk, 1. očko v květnu a po 14 dnech to začalo. Svědivost celého těla bez vyrážky, která se zhoršovala od 2. dávky v červnu. Na začátku října už neúnosné, jaterky nadlimitní,“ uvedla s tím, že ji čeká návštěva hepatologa.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

autor: kas

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Proč se nemůžete domluvit????????????????

Pane poslanče, ANO nevolím, jsem volič SPD, ale Vás osobně uznávám a vím, že jste pro lidi udělal mnoho dobrého. Vysvětlete mi prosím, proč se nemůžete domluvit na účinné spolupráci s SPD? Je to tím, že SPD je jednoznačně na straně národa a slušných lidí, zatím co ANO to hraje na všechny strany? Neb...

Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Co je doma, to se počítá, viď, Radovane... Investor Vávra převádí Kypr na ženu

10:33 Co je doma, to se počítá, viď, Radovane... Investor Vávra převádí Kypr na ženu

DOKUMENT Radovan Vávra, nominant TOP 09 do společnosti ČEZ, vyklízí bitevní pole. Už před týdnem jsm…