,,Dob*tek bez očkování." Zážitek po dovolené. Šeptaný potichu

11.08.2021 8:47 | Ze sítí

Slovenský opoziční poslanec Ľuboš Blaha (Směr - Sociální demokracie) se zase jednou pořádně rozčílil. Rozčílil se natolik, že současnou vládu Eduarda Hegera označil za fašistickou. Podle Blahy se stávající slovenská vláda skoro zbláznila a terorizuje neočkované lidi hůř než za války. Blaha přislíbil, že i tito fašisti budou odstavení od moci, podobně jako byli odstraněni fašisti v roce 1945.

,,Dob*tek bez očkování." Zážitek po dovolené. Šeptaný potichu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Národní očkovací centrum zřízené v multifumkční hale O2 universum

Ľuboš Blaha se vrátil z dovolené a rozhodl se napsat pár řádek o tom, co zažil v jednom obchodě v Bratislavě. Když platil nákup, pan prodavač mu sdělil, že mu jako poslanci drží palce, že je jako prodavač neočkovaný a že je pod tlakem svého zaměstnavatele.

„Co čekáte. V médiích o neočkovaných tvrdí, že je to dobytek, který by měl skučet bolestí - v takové atmosféře si každý sociopat v manažerské pozici rád kopne. Jsem levičák a vaří se to ve mně - takhle ponižují pracující lidi,“ rozzuřil se Blaha na sociální síti Facebook.

Prodavač se prý s poslancem podělil o historku. Nedávno obsluhoval jednadevadesátiletou babičku. „A víte, co mi řekla? Říkala, že zažila všechno, včetně světové války a fašistů. Ale takovou hrůzu jako je tato vláda prý ještě nezažila," sdělil tichým hlasem poslanci prodavač.

Blaha pokývá hlavou a vyrazí do druhého obchodu. Chce si ozkoušet nějaké boty. A situace se opakuje. Prodavač mu sdělí, že se zájmem jeho názory čte a souhlasí s ním, ale zdráhá se to říct nahlas. „Však víte - žijeme si ve svobodě a demokracii, tak potichu,“ mrkne na poslance. A odejde za dalším zákazníkem.

Podle Blahy tohle musí skončit. Vždyť i údaje z Izraele, kde je naočkovaná většina populace, ukazují, že tam covid nemizí. A židovský stát se možná bude muset vrátit k lockdownům.

Tuhle teorii mu prý potvrdil další pán v obchodním centru a důvěrně mu oznámil, že přece všichni vědí, jak očkování „funguje“, jenže se musí nechat zbohatnout farmaceutické firmy. Lidé jsou prý jen pokusní králíci. „A až přijde další covidová vlna, bude jasno. Ale budou vinit nás, neočkované. A budou nás lynčovat. Už hledají oběť. Jako kdysi fašisti. Už vás nebudu otravovat, držte se," zazní ještě od pána.

Blaha prozradil, že v obchodním centru byl asi půl hodiny a i během této velmi krátké doby potkal 3 lidi, kteří mu prý mluvili z duše, když vyjadřovali strach z toho, co přijde. „Apartheid se prohlubuje, nenávist k neočkovaným připomíná nenávist k Židům v éře nacistů. I jim nadávali do dobytků a dezolátů. I oni byli pro nacisty tupci - bez rozumu, bez duše, podlidi,“ napsal Blaha s tím, že nadnárodní firmy, které chtějí skrze očkování získávat kontrolu nad lidmi, těžko někdo zastaví. Blaha má za to, že ani Evropská unie se proti něčemu takovému rozhodně nepostaví. Ani Hitlera nezastavily mezinárodní stížnosti, upozornil Blaha.  

„První, co potřebují, je rozdělit národ. Abychom se nenáviděli navzájem. Abychom se navzájem podezřívali. Jsi neočkovaný - už nebudeš můj kamarád. Jste očkovaní - už vás nechci vidět. Tohle je to, co chtějí, aby nás rozdělili,“ pokračoval slovenský poslanec.

A hned apeloval na své spoluobčany, aby se takto rozdělit nenechali. Aby spolu očkovaní a neočkovaní dál kamarádili a stýkali se. Přece neudělají radost farmaceutickým firmám a vládě.

„Přátelé, naším úkolem je bránit lidskost, bránit pro lidi svobodu, bránit rovnoprávnost,“ zvolal Blaha s tím, že on nikdy v tomto boji nepoleví.

Blaha vyhrožuje

Blaha vyhrožuje

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

autor: mp

Andrej Babiš byl položen dotaz

VY

Je dobré, že jste si uvědomil, že nemáte na to, být prezident, ale prý zas chcete být premiér. A co takhle skončit? Proč nechcete z politiky odejít, byť jak sám říkáte, Vaše žena a rodina by to ocenili? A určitě ne jen oni.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

A už jede zděšení: Italové zvolili, jak neměli. Dopady i v Česku

7:41 A už jede zděšení: Italové zvolili, jak neměli. Dopady i v Česku

V Itálii se rýsuje pravicová vláda. Bratři Itálie budou zřejmě vítězem voleb a spolu s dalšími pravi…