„Dřel jsem celej život, nedají nám pokoj.“ Starý Kočka brání syna: Peněz máme dost, proč by vydíral?

15.07.2021 9:05 | Zprávy
autor: mp

Strážci zákona v jedné z luxusních asijských restaurací v Praze zadrželi Jana Kočku, syna provozovatele Matějské pouti Václava Kočky. Viní ho z vydírání podnikatele a z páchání násilné trestné činnosti. Otec Václav Kočka však tvrdí, že jeho syn je nevinný a že na něj všechno bylo nastraženo.

„Dřel jsem celej život, nedají nám pokoj.“ Starý Kočka brání syna: Peněz máme dost, proč by vydíral?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Václav Kočka.

Policie zatkla Jana Kočku, člena rodiny, která po léta provozuje Matějskou pouť. Strážci zákona si pro něj přišli do jedné z luxusních asijských restaurací v Praze. Obvinili ho z vydírání jednoho podnikatele. Spolu se svými kumpány měl sedmapadesátiletého podnikatele násilím nutit k převodu firmy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Dobrovolné poplatky

Kdyby byly poplatky za ČT dobrovolné, což chcete prosadit, jak byste pak v praxi ošetřili, že ti, co je nebudou chtít zaplatit, si pak ČT ani nebudou moc pustit? Mimochodem, financování z rozpočtu, což tato vláda navrhuje, není dobrovolné, uvědomujete si to?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Odborníci ve sněmovně: Větrníky uhlí nenahradí. Druhou možností jsou „dva svetry“

16:10 Odborníci ve sněmovně: Větrníky uhlí nenahradí. Druhou možností jsou „dva svetry“

České uhlí- strategická surovna. Téma semináře, který v Poslanecké sněmovně s odborníky pořádal Jind…