„Foldyna je mrzák.“ Pavel Novotný vrací úder a těší se do Sněmovny

14.01.2020 18:41

Výstřední starosta Řeporyjí Pavel Novotný reaguje na slova poslance ČSSD Jaroslava Foldyny, který o něm prohlásil, že je to duševní mrzák. Podle Novotného je naopak duševním mrzákem Foldyna. Novotný si s Foldynou vyměňují nadávky pravidelně, ať se to týká Ruska, jehož je Foldyna obdivovatelem a kde je Novotný kvůli plánovanému pomníku vlasovcům vnímán za zrádce. Spor plný urážek vznikl také ohledně Foldynova názoru na homosexuály.

„Foldyna je mrzák.“ Pavel Novotný vrací úder a těší se do Sněmovny
Foto: Repro Facebook
Popisek: Poslanec Jaroslav Foldyna a starosta Řeporyjí Pavel Novotný
reklama

Anketa

Pokud se Jaromír Soukup rozejde se Zemanem, budete dále koukat na TV Barrandov?

41%
22%
hlasovalo: 10594 lidí
Poté, co se Pavel Novotný předvedl svým výstupem v ruské státní televizi, prorusky smýšlející Jaroslav Foldyna spustil další vlnu nadávek. Zejména v Show Jiřího Ovčáčka na TV Barrandov nebo v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz, kde mimo jiné označil Novotného za duševního mrzáka.

A právě část Foldynova výroku se následně začala šířit internetem v podobě nevyžádaných e-mailů. „V dřívějších dobách se po jarmarcích vozili v klecích různí mrzáci, tehdy se jim říkalo zrůdy. Lidé se na ně za haléř chodili dívat jako na atrakci, protože je ta zrůdnost přitahovala – této lidské vlastnosti dodnes využívají například tvůrci filmových hororů. A pan Novotný je také takový mrzák, nikoli však ve smyslu fyzickém, i když fešák to rozhodně není, ale ve smyslu duševním,“ stálo v e-mailu.

Toto duševní mrzáctví k Foldynově lítosti podle něj bohužel do jisté míry utváří pohled Rusů na celou Českou republiku.

Novotný na Twitteru několikrát reagoval na Foldynovy nadávky, ale když se mu do rukou dostal e-mail s jeho fotkami a Foldynovým textem, reagoval znovu.

„Esence, ztělesnění duševního mrzáctví na téma duševní mrzáctví,“ psal na Twitteru a vrátil úder. „Škoda že už se s Foldynou nepotkáme ve Sněmovně,“ rýpl si a reagoval také na nekvalitu e-mailu.

Pavel Novotný, DiS.

  • ODS
  • Největší miláček čtenářů nejnedůvěryhodnějšího webu v Evropě
  • starosta městské části

„Btw nepozná někdo, v čem odesílatel e-mailu vyráběl tu koláž? Nevěděl jsem, že pod malováním ve win96 je ještě něco...,“ smál se Novotný.

 

 

Již dříve napsal Novotný, že „Foldyna je blbeček, šajlalajlalaj a má ho ještě menšího než já, šajlalajlalaj“, a k popisku přidal duhovou vlaječku LGBT jako reakci na Foldynovy názory na homosexuály a na sarkastickou novinářskou kachnu Reflexu o tom, že byl Foldyna napaden mužem s pavím pérem v zadku.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: jma

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Fašismus propašovali Ukrajinci i na dresy. Je potřeba lži vytáhnout na světlo. Byli jsme při křtu knihy Nemrzačte naši historii

22:25 Fašismus propašovali Ukrajinci i na dresy. Je potřeba lži vytáhnout na světlo. Byli jsme při křtu knihy Nemrzačte naši historii

REPORTÁŽ Lhaní ohledně padlých při karpatsko-dukelské operaci. Pomník vlasovcům v Řeporyjích. Odstra…