„Generál nevěří v mír. Volte mír. Volte Babiše.“ Nový billboard. A už je zle

19.01.2023 12:54 | Ze sítí

Kampaň Andreje Babiše přišla s novými billboardy, kde už otevřeně obviňuje Petra Pavla z podpory války. A na sociálních sítích je z toho samozřejmě událost

„Generál nevěří v mír. Volte mír. Volte Babiše.“ Nový billboard. A už je zle
Foto: Screen Facebook
Popisek: Kampaň Andreje Babiše

Generál nevěří v mír. Volte mír. Volte Babiše. Toto hlásá nový billboard, kterými kampaň předsedy ANO oblepila republiku.

Podle informací ParlamentníchListů.cz se skutečně jedná o oficiální billboardy předvolební kampaně Andreje Babiše.

Doplněna je drobným písmem uvedeným zdrojem, odkud generálova slova nedůvěry v mír pocházejí. Měl je říci v prezidentské superdebatě na České televizi 8. ledna.

Slova, že nevěří v trvalý mír, ale Petr Pavel v předvolební kampani vyslovoval opakovaně. Například i ve středu v debatě u Kateřiny Perknerové na webu Deník.cz.

S protikandidátem Andrejem Babišem se tam pohádali, zda je správné mluvit o válce.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: jav

Ing. Jan Bartošek byl položen dotaz

Česko je podle vás bezpečná země

Proč ale pak tak tlačíte na navyšování výdajů na obranu? Já bych nebyla proti, kdyby jinde nebyli potřeba podle mě mnohem víc. Nebo by se aspoň stejně jako na obranu navyšovaly i peníze v jiných resortech a nezvedali jste nám daně. Děkuji za vyjádření. Saudová.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Pro profesionálního vojáka je mír děsivá představa., Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseApep , 19.01.2023 13:15:55
Asi jako pro zemědělce představa, že by už nikdy nepršelo.

|  6 |  0

Další články z rubriky

Turkem to nemusí skončit. Muž z Česka dělá složky na další politiky

20:29 Turkem to nemusí skončit. Muž z Česka dělá složky na další politiky

Dávejte si pozor na to, co píšete na sociální sítě. Nikdy nevíte, kdo vaše příspěvky mapuje a jak s …