„Jste lůza. Gauneři!“ Přeřval Volnému megafon. Akce se zvrhla

05.04.2021 9:54

„Ty jsi gauner!“ dozvěděl se poslanec Volný o víkendu v Olomouci. Na parkovišti na něj vyrukoval bývalý voják Martin Zapletal. „Ty jim dáš, ty vole, lízátko a voni si myslej, jaký jsou to hrdinové, odbojáři. Tupá flastenecká lůza, nikdo vám to do ksichtu ještě neřek. Vyhrožujou mi lidi na internetu,“ pokračoval. Ale na megafon hovořit nechtěl. Zato pak přítomné udal policii. „Tady tento pán je policejní agent, který má úkol vyvolat konflikt,“ varoval před ním poslanec.

„Jste lůza. Gauneři!“ Přeřval Volnému megafon. Akce se zvrhla
Foto: Repro Facebook
Popisek: Martin Zapletal nadává do ovcí příznivcům Lubomíra Volného
reklama

Poslanci Volný a Bojko přes víkend hostovali v Olomouci, kde se setkali se svými neorouškovanými příznivci. Družná atmosféra ovšem měla svého narušitele, a to v podobě bývalého vojáka a policisty Martina Zapletala, známého vystrkováním zadnice na konvoj NATO. „Lízátkovej odboj! Chupa-chups bojovníci! Flastenecká lůza, tupá flastenecká lůza. Vy jste ovce, Volnýho ovce!“ pokřikoval na shromážděné, když Volný začal svůj projev. Nutno říct, že shromážděné svými výkřiky pobavil.

Anketa

Jste pro okamžité otevření restaurací?

43%
57%
hlasovalo: 16880 lidí

„Ty jsi gauner!“ zaznělo pak na Volného od Zapletala, když mu poslanec nabídl, že mu dá 15 minut na jeho proslov, s podmínkou, že pak bude mít 5 minut on. „Pojď to tady říct všem, pojď, já ti to (megafon) půjčím,“ vyzýval klidně poslanec bývalého vojáka. Ale Zapletal nechtěl, tak šel Volný za ním. „Na dva metry, jo?“ upozornil poslance, když přišel. „Ty jsi gauner, který zneužívá tady tyhlety ovce,“ pokračoval Zapletal a tvrdil, že Volný, „jede na tuhle notu“ a vyčítal mu Janu Peterkovou. Dále řekl, že s Volným nebude diskutovat.

Poslanec Marian Bojko

S Volným se shodl, že v „médiích jsou šmejdi“. „Ty jim dáš, ty vole, lízátko a voni si myslej, jaký jsou to hrdinové, odbojáři. Tupá flastenecká lůza, nikdo vám to do ksichtu ještě neřek. Vyhrožujou mi lidi na internetu,“ pokračoval a Volného příznivci se bavili. „Jste gauneři tohohle národa,“ nadával davu. A Volný nakonec řekl davu, aby se otočil k Zapletalovi zády. Od Zapletala také padla otázka, co Volný dělal před třemi měsíci, na což se poslanec pochlubil, že před třemi měsíci prý „vybojoval ivermektin“.

„Tady tento pán je policejní agent, který má úkol vyvolat konflikt. Takže jediné, co můžete udělat, je otočit se k němu zády a ignorovat ho. A nebo si ho poslechnout, můžete jí za ním a bavit se s ním,“ obvinil bývalého vojáka a policistu. Zapletal v mezičase vykřikoval něco o lízátkové revoluci. Volný mínil, že lízátková revoluce je dokonalá, protože umožňuje vyslat jasný signál v souladu s „bohužel nelegálně“ platnými pravidly. „Že vy víte, jak se z každého takového nařízení vykroutit,“ dodal.

Zapletal vykřikoval dále, ale v souboji ústa vs. megafon prohrával.

Nicméně se pak pochlubil na sociálních sítích. „Náhoda tomu chtěla, že jsem dnes v Olomouci u Globusu potkal TFL flasteneckou lůzu, Chupa Chups odbojáře... pod vedením šmejda Volného... Vždy jsem stál proti gaunerům a šmejdům... ani dnes tomu nebylo jinak... a nedalo mi to, řekl jsem jim, kdo jsou... Řekl jsem to i šmejdovi Volnému,“ napsal.

„Z celé Olomouce a okolí se sešlo když moc, tak 100 lidí. Jsou v menšině... a to je dobře!“ hodnotil a pochlubil se: „Porušení nařízení jsem ihned oznámil na PČR, neboť se mě osobně dotýkalo.“

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: kas

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pořád tu bude někdo udávat a buzerovat. Rudí Piráti a to jejich béčko z TOP 09... Xaver s prezidentem Klausem rozjeli show

17:38 Pořád tu bude někdo udávat a buzerovat. Rudí Piráti a to jejich béčko z TOP 09... Xaver s prezidentem Klausem rozjeli show

Prezidentu Václavu Klausovi se nechce věřit, že máme tak hloupou politickou elitu, že by byla ochotn…