Kalousek odmítl ČSSD. Zeman ji chce využít ke změně systému

24.08.2013 15:15 | Zprávy

Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka na jednání ústředního výkonného výboru strany povolební spolupráci s TOP 09 i ODS odmítl. V reakci místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek Českému rozhlasu řekl, že ani on nebude se sociálními demokraty spolupracovat.

 Kalousek odmítl ČSSD. Zeman ji chce využít ke změně systému
Foto: Hans Štembera
Popisek: Exministr financí a místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek

„Pro TOP 09 je v současné době naprosto vyloučená vládní spolupráce se sociálními demokraty. Nejen pro neslučitelnost programu, ale především proto, že sociální demokracie je zcela ovládána Milošem Zemanem, nikoliv svým vedením. Pan prezident chce síly sociální demokracie využít ke změně systému,“ myslí si Kalousek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: lze

Ing. Markéta Šichtařová byl položen dotaz

Jak je to doopravdy?

Dobrý den, znám vás jako ekonomku. Teď kandidujete na kandidátce SPD. Zajímá mě tak, zda souhlasíte s tím, co SPD tvrdí o Ukrajincích, že jako Češi chudneme na tom, že poskytujeme pomoc a azyl? Nebo kde je problém, proč je naše životní úroveň podprůměrná? Děkuji za odpověď

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Strach je zabijákem svobody. Petr Hampl o pasti na občany

22:10 Strach je zabijákem svobody. Petr Hampl o pasti na občany

Sociolog Petr Hampl, známý svým kritickým pohledem na globalizaci, hovořil o významu národní hrdosti…