„Líní“ detektivové prý nepochybili. Peníze z DPP tekly dva roky Rittigovi

09.06.2012 21:26 | Zprávy
autor: ann, čtk

Detektivové protikorupční policie, kteří byli podezřelí z nečinnosti při prověřování údajného vyvádění peněz z pražského dopravního podniku (DPP), postupovali v souladu se zákonem.

„Líní“ detektivové prý nepochybili. Peníze z DPP tekly dva roky Rittigovi
Foto: Hans Štembera
Popisek: Moderní tramvaje musely nahradit starší vozy

K tomuto závěru dospěla Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS). Policisté byli podezřelí, že v kauze téměř dva roky nekonali, přestože měli k dispozici listinné dokumenty o možné trestné činnosti.

"Nebylo zjištěno podezření ze spáchání trestného činu, proto jsme případ uložili," řekla ČTK mluvčí inspekce Radka Sandorová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Jak chcete docílit zvýšení mezd?

A myslíte, že za nízké mzdy mohou Ukrajinci? Ano, jsou často ochotni dělat za míň, ale ten problém, že máme nízké mzdy je přeci dlouhodobý a rozhodně nevzniknul s příchodem Ukrajinců.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Lidé hlásí, kde jsou náboráři.“ Sociolog vynesl pravdu z Ukrajiny

20:01 „Lidé hlásí, kde jsou náboráři.“ Sociolog vynesl pravdu z Ukrajiny

Ukrajinský sociolog Volodymyr Ishchenko působící jako výzkumný pracovník na Institutu pro východní E…