„Mainstream z nás dělá stádo ovcí, hlupáky papouškující, co jim cpe do hlav!“ Generálmajor Blaško byl demonstrovat s Landou

11.01.2021 15:55

Europoslanec za SPD generálmajor Hynek Blaško se přihlásil k účasti na nedělní demonstraci na Staroměstském náměstí. „Byl jsem tam, protože jsem chtěl vidět a slyšet občany jiného názoru na současnost ČR, než nám dnes a denně pere do hlavy mainstream,“ říká Blaško, podle kterého z nás média a politici dělají stádo ovcí. Nakonec Blaško varuje, že pokud by v říjnových parlamentních volbách vyhrály „politické slepence,“ bude zle.

„Mainstream z nás dělá stádo ovcí, hlupáky papouškující, co jim cpe do hlav!“ Generálmajor Blaško byl demonstrovat s Landou
Foto: Repro Twitter
Popisek: Europoslanec SPD Hynek Blaško v národních barvách
reklama

„Vážení přátelé, včera jsem byl na Staroměstském náměstí. Byl jsem tam, protože jsem chtěl vidět a slyšet občany jiného názoru na současnost ČR, než nám dnes a denně pere do hlavy mainstream,“ píše Blaško na facebooku.

Tvrdí, že svou účastí nebagatelizuje problém covidu-19, ale vystupuje proti mediální masáži. „Štve mě ta neuvěřitelná masáž našeho vědomí, čísla, jež na nás chrlí o počtech nakažených, mrtvých, jaké šílené komplikace tento vir způsobuje. Štve mě, že z nás dělají stádo ovcí, hlupáky, kteří budou papouškovat, co se jim cpe do hlav,“ tvrdí Blaško.

Důkazem, že lidi slepě věří médiím, je podle něj diskuse pod jeho fotkami z demonstrace, kde ho lidé zatracují. „Dobře, je to vaše právo mít vlastní názor, ale neupírejte toto právo ani mně. Další moje skutky haníte, ale já mám konzistentní názory, o kterých se můžete přesvědčit při různých příležitostech a měnit je nebudu, i když někteří používáte slovník a výrazivo, za které by se nemusel stydět poslední z posledních,“ stěžuje si europoslanec.

„Budu stát při vás, budu hájit zájmy ČR, byť si někdy říkám, jestli mi to stojí za ty urážky a vulgarismy. Stojí,“ píše Blaško svým voličům a varuje. „Braňme se možné katastrofě po říjnových volbách, protože to, co se děje dnes, je slabý odvar toho, co nastane, pokud vyhrají ty politické slepence,“ brojí europoslanec za SPD proti vznikajícím koalicím Pirátů a Starostů nebo ODS, TOP 09 a lidovců.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: jma

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kroupa pod tlakem. „To by Hamáček musel být blázen,“ napadlo kolegu. A začal se ptát

18:38 Kroupa pod tlakem. „To by Hamáček musel být blázen,“ napadlo kolegu. A začal se ptát

Žurnalista Janek Kroupa si stojí za svojí verzí článku, dle kterého chtěl vyměnit ministr vnitra Jan…