„Migrant mi nadával, že bych potřebovala pořádně o*ukat. Zveřejnila jsem to a zablokovali mě.“ Známá německá modelka popisuje strašlivé zážitky a dění v zemi

22.12.2016 11:57

Známá německá modelka a publicistka Anabel Schunke poskytla rozhovor redaktorovi serveru Infowars Paulu Josephu Watsonovi. Schunke tvrdí, že život v Německu se po otevření hranic migrantům z Blízkého východu změnil k horšímu. Ženy se bojí vycházet a ona samotná pro své názory dostává od migrantů agresivní e-maily.

„Migrant mi nadával, že bych potřebovala pořádně o*ukat. Zveřejnila jsem to a zablokovali mě.“ Známá německá modelka popisuje strašlivé zážitky a dění v zemi
Foto: Youtube
Popisek: Německá modelka a publicistka Anabel Schunke

„Od začátku mi bylo jasné, že je to teroristický útok. Hned mi to připomnělo události v Nice,“ vyjadřuje se Schunke v úvodu rozhovoru k událostem v Berlíně a tvrdí, že život v Německu se v posledním roce změnil. „Německo se totálně změnilo. Já dostávám denně spoustu e-mailů od vystrašených žen, které se bojí chodit ven. Vždy se samy sebe ptají, co si mají na sebe obléct, aby se nestaly terčem nějakého obtěžování či rovnou sexuálního napadení.“

„Pro ženy v Německu se skutečně změnilo mnohé. Po atentátu v Berlíně se změní život všech lidí. Já osobně se již necítím venku bezpečně. Po událostech v Kolíně nad Rýnem jsem si koupila pepřový sprej. A znám mnoho žen, které udělaly to samé. Myslím ale, že zrovna v Kolíně nad Rýnem se při letošních oslavách příchodu nového roku nic takového už nestane. Bude to nejspíš nejbezpečnější místo v Německu. Ale věřím tomu, že se to stane někde jinde.“

Po rozhodnutí kancléřky otevřít hranice muslimským migrantům se razantně zvýšil počet sexuálních útoků. Pár dní před berlínským útokem však byla opět zvolena do čela strany a stále jí důvěřuje nadpoloviční většina Němců. „Často se sama sebe ptám, jak je to možné. Naše země se asi zbláznila. Všichni lepší lidé dávají na odiv své vysoké morální standardy. Neustále mluví o humanismu. Cítíme se provinile za minulost a to způsobuje, že chce tolik lidí pomáhat uprchlíkům a podporují Merkelovou,“ míní Schunke.

„Součástí výukového systému je se neustále cítit zodpovědní za druhou světovou válku. K tomu se ještě přidalo téma třetího světa. Probírá se, co pro něj všechno musíme udělat,“ uvažuje Schunke. Watson zmiňuje asi rok starou událost, kdy Merkelová s viditelnou nechutí odmítla držet německou vlajku a předala ji dál. „Ano, vlastenectví je další z problémů současného Německa. A to právě i v souvislosti s integrací uprchlíků a migrantů. My se stydíme za svoji vlastní identitu a zemi,“ říká Schunke.

Poté poukazuje Watson na video, kde tancuje blonďatá žena a propaguje v rámci státní multi-kulti osvěty nošení hidžábu. „Ano, to je ta relativizace naší kultury, která je patrná na školách i univerzitách. Musíte tolerovat kulturu migrantů. Ale problém je v tom, že oni nechtějí tolerovat tu naši. A to se zase vracíme k tomu již vyřčenému před chvíli. My prostě nejsme hrdí na naši vlastní identitu,“ podivuje se mladá žena.

Dále se redaktor pozastavuje nad vyjádřením političky ze strany Zelených Von Bergové, která přímo na půdě Bundestagu prohlásila, že se těší na dobu, až budou Němci ve své vlastní zemi menšinou. „Ano, spousta členů Zelených vystupuje výrazně protiněmecky. Je to prostě součást jejich levicové ideologie. Oni ani nijak neskrývají svoji nenávist vůči Němcům a německé identitě. Oni by byli nejšťastnější, kdybychom byli vymazáni z povrchu zemského,“ reaguje Schunke.

Dále hovořil Watson o blokování zpráv na sociálních sítích v Německu. Zejména v případě, kdy se jejich autoři vyjadřují kriticky k migrační politice vlády. „Ano, i já jsem byla nedávno zablokována. Za to, že jsem publikovala e-mail od migranta, který mi nadával a psal, že bych potřebovala pořádně o*ukat,“ svěřuje se Schunke, která nevěří, že éra Merkelové v dohledné době skončí. „Nemyslím si, že tohle je konec Angely Merkelové. Němci pro ni budou stejně příští rok hlasovat. Nic se nezmění,“ konstatuje v závěru rozhovoru.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: pro

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Legální migrace je nezbytná. Půl milionu IT odborníků Evropa potřebuje. Toto hustí v Bruselu úředníci do poslanců

6:31 Legální migrace je nezbytná. Půl milionu IT odborníků Evropa potřebuje. Toto hustí v Bruselu úředníci do poslanců

„Evropa bude potřebovat jen v následujícím desetiletí půl milionu IT odborníků, které nebude mít, po…