„Miloši, ty trosko vypitá a zechcaná...“ Sokolovský primář opět utržený ze řetězu. Přišla stížnost. Vysmál se jí

28.12.2022 13:54 | Ze sítí

Letošní vánoční poselství prezidenta Miloše Zemana sklízelo pochvalné i kritické komentáře, jedna z reakcí však značně překročila všechny ostatní. „Miloši, ty trosko vypitá a zechcaná, jsi proruská a pročínská filcka,“ šíří se na sociálních sítích hodnocení prezidentova vánočního poselství od sokolovského primáře Martina Straky (STAN). Do sokolovské nemocnice následně dorazil dosti výhružný e-mail stěžující si na lékaře u jeho nadřízených. „Doufám, že se nenajde magor a nepostřílí u vás v Sokolově nevinné pacienty,“ stojí v něm. „Páši zlo!“ chlubí se textem primář.

„Miloši, ty trosko vypitá a zechcaná...“ Sokolovský primář opět utržený ze řetězu. Přišla stížnost. Vysmál se jí
Foto: Repro Facebook
Popisek: Primář sokolovské nemocnice, Martin Straka

Prezident Zeman ve svém vánočním poselství shrnul tradičně události posledního roku, ale věnoval se i svému 32letému politickému působení a za nejvýznamnější událost uplynulého roku prezident označil ruskou agresi vůči Ukrajině, přičemž podpořil českou pomoc napadené zemi.

„Plně podporuji pomoc České republiky bojující Ukrajině. A věřím, že tlak svobodných zemí dříve nebo později přiměje Rusko, aby území Ukrajiny opustilo,“ vyslovil Zeman a následně připojil taktéž vyjádření k energetické krizi, přičemž podotkl, že opomíjeným faktorem růstu cen energií je „zelený fanatismus, Green Deal“.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: rak

volby

Dobrý den, zajímalo by mě, zda si jako většina politiků koalice SPOLU myslíte, že kdo vás nevolil, není demokrat a je buď proruský, nácek apod.? Nemyslíte, že je na čase skončit s těmito věčnými nálepkami a urážkami nebo naštvete ještě víc lidí a další volby prohrajete ještě víc? Ptám se vás, protož...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

*, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseJarle Halsnes , 28.12.2022 19:05:49
Pokud lze takto vystupovat, pak už lze všechno. Už nikdy nemůže mít nikdo žádný problém jen proto, ze někoho urazil. A ten indikátor na riziko automatického banu můžete rovnou vypnout, nic sprostšího se snad ani nedá vymyslet.

|  9 |  0

Další články z rubriky

Ladik Větvička: Válka může přijít rychle. Stejný scénář jako před první a druhou světovou

20:28 Ladik Větvička: Válka může přijít rychle. Stejný scénář jako před první a druhou světovou

Ostravák, komentátor a úspěšný bloger Ladislav Větvička byl hostem moderátora Tomáše Lukavce v jeho …