„Nechci ani naznačovat...“ Válek se zítra ujme ministerstva. Dostál vyslal varování

16.12.2021 16:18 | Zprávy
autor: vef

Bývalý člen pirátského vládního týmu Ondřej Dostál, o němž se jednu dobu hovořilo i jako o možném kandidátovi na post ministra zdravotnictví v nové vládě Petra Fialy (ODS), se na svém twitterovém profilu rozhovořil o tom, co vše je podle jeho slov na žalobu. A připojil i vzkaz – pasáž z bible.

„Nechci ani naznačovat...“ Válek se zítra ujme ministerstva. Dostál vyslal varování
Foto: Reprofoto: Prostor X
Popisek: Ondřej Dostál

„Zítra bude jmenován nový ministr. Já nechci ani naznačovat, ale na žalobu jsou...,“ začal Dostál a následně vyjmenoval, co mu vadí. Jde o vyhlášku o povinném očkování či nezveřejňování dat o dynamice reinfekcí. „Stále nedorazilo,“ napsal s vykřičníkem dostál. Dále zmínil nedůvodné znevýhodnění přirozeně imunních v systému O-N a zákaz vánočních trhů.

Na závěr připsal: „Matouš 5:25-26.“ 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Co se stalo?

https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Ministr-Macinka-Ucet-pana-Lipavskeho-za-vylet-do-Osaky-792192. Já tomu vašemu komentáři nějak nerozumím. O co jde? Děkuji, Lucie

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Půjdeme po vás. I zpětně.“ Britská strana slibuje pomstu těm, kdo přitáhli migranty

15:51 „Půjdeme po vás. I zpětně.“ Britská strana slibuje pomstu těm, kdo přitáhli migranty

Brutální útok nožem, který otřásl severoirským Belfastem, vyvolal vlnu hněvu a nepokojů, jež se běhe…