,,Pr*sata.” Fico večer zúčtoval už natvrdo

07.04.2024 22:45 | Monitoring

Slovenský premiér Robert Fico (Směr-SD) se podle svých slov „nestačí divit“, co zaznívá ve slovenských médiích po výhře Petra Pellegriniho nad Ivanem Korčokem. Liberální média a neziskovky čekal šok, jelikož uvěřily „obrazu Slovenska, který neustále nabízely veřejnosti“. „Jejich fiktivní a vymyšlený svět však narazil na krutou realitu, která je diametrálně odlišná,“ řekl Fico. Obává se prý hněvu Evropské komise. „Musíme počítat i s trestem Západu za to, že jsme zvolili Petra Pellegriniho, a ne Ivana Korčoka,“ vzkázal veřejnosti.

,,Pr*sata.” Fico večer zúčtoval už natvrdo
Foto: Facebook
Popisek: Robert Fico

Fico ve svém videu na sociálních sítích pogratuloval Petru Pellegrinimu ke zvolení slovenským prezidentem ve včerejších volbách, v nichž porazil se ziskem více než 53 % hlasů bývalého slovenského ministra zahraničí Ivana Korčoka, a podporovatelům vládní koalice k „husarskému kousku, který včera předvedli“.

Následně zmínil, že se při sledování části médií „nestačí divit“. „Sleduji téměř prakticky všechny analýzy druhého kola prezidentských voleb a nestačím se divit. Jen pár hodin po uzavření volebních místností liberální sluníčkářská média přesně vědí, kdo je vinen tím, že jejich kandidát Ivan Korčok nevyhrál. Jaké chyby udělal a co měl udělat jinak,“ pronesl a zmínil, že podle něj přitom již během kampaně Korčok mohl využívat „bezbřehé podpory médií“ či „nekonečných finančních zdrojů“ a „podporu celého liberálního světa“.

„Kdyby na Měsíci byla slovenská kolonie, měli by všechny možnosti a prostředky zabezpečit kyvadlovou dopravu, aby se osadníci na Měsíci mohli účastnit voleb na Zemi,“ glosoval slovenský premiér s tím, že „šok“ zažila liberální média a neziskovky, jelikož prý uvěřily „obrazu Slovenska, který neustále nabízely veřejnosti“.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

válka na Ukrajině

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Stručné informace týkající se tohoto konfliktu aktualizované ČTK několikrát do hodiny naleznete na této stránce. Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: Radek Kotas

Zajímá mě, co si přeje ODS?

Protože vy na jednu stranu tvrdíte, že: ,,Zdá se, že si voliči nepřejí další federalizaci EU, bezbřehou migraci a ničení konkurenceschopnosti a životní úrovně radikální zelenou ideologií vtělenou do Green Dealu. To je nadějná zpráva." Jak ale vysvětlíte vaše spojení s Lidovci a TOPkou? Nemyslíte, že...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Vzácný politik proti našim tlučhubům, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskusemravní bahno , 08.04.2024 6:29:55
nebojí se Evropské komise a dokáže předpovídat i reakce těchto duševně zastydlých úředníčků, nikým nevolených, slaboduchých a v brzké době kvůli našim .......... libtardům posílených o lidi typu Nerudová, Vondra a Kolaja. To bude nadělení, to budou " Nadějné vyhlídky". Musíme se těchto typů zbavit, nikam je nevolit nebo tuto zem rozežerou jak rakovina. Největší hrůzu mám ( už to tu jeden přispěvatel psal) z toho, kolik kostlivců vypadne z almary, až vláda Fialy skončí. Kolik miliard budeme dlužit tu, kolik tam, za koho jsme se zaručili, co všechno zaúvěrovali, když vše probíhá v "režimu utajení". Chtěl bych to mu odpornému Fialovi sdělit že nejsme ve válce, možná v jeho blbé palici, ale nejsme ve válce a informace o tom, jak hospodaří s penězi, svěřenými mu občany, by měly být veřejné. Tvářit se tajemně jak hrad v Karpatech a vykládat, že ne o všem lze informovat občany (Pekarová) je svinstvo největšího zrna. Lidé mají právo vědět, kam jdou jejich prachy, svěřené této neodpovědné, krvelačné, slaboduché vládě. No už zůstává být ve svých názorech sama, zatímco svět se posunuje. Jako v roce 1989.

|  30 |  0

Další články z rubriky

Švýcarský summit o Ukrajině: Biden chyběl, Zelenského to rozrušilo

21:49 Švýcarský summit o Ukrajině: Biden chyběl, Zelenského to rozrušilo

Kolem 100 zemí a organizací se účastní dvoudenní konference ve Švýcarsku, která má nalézt cestu k mí…