Fico ve svém videu na sociálních sítích pogratuloval Petru Pellegrinimu ke zvolení slovenským prezidentem ve včerejších volbách, v nichž porazil se ziskem více než 53 % hlasů bývalého slovenského ministra zahraničí Ivana Korčoka, a podporovatelům vládní koalice k „husarskému kousku, který včera předvedli“.
Následně zmínil, že se při sledování části médií „nestačí divit“. „Sleduji téměř prakticky všechny analýzy druhého kola prezidentských voleb a nestačím se divit. Jen pár hodin po uzavření volebních místností liberální sluníčkářská média přesně vědí, kdo je vinen tím, že jejich kandidát Ivan Korčok nevyhrál. Jaké chyby udělal a co měl udělat jinak,“ pronesl a zmínil, že podle něj přitom již během kampaně Korčok mohl využívat „bezbřehé podpory médií“ či „nekonečných finančních zdrojů“ a „podporu celého liberálního světa“.
„Kdyby na Měsíci byla slovenská kolonie, měli by všechny možnosti a prostředky zabezpečit kyvadlovou dopravu, aby se osadníci na Měsíci mohli účastnit voleb na Zemi,“ glosoval slovenský premiér s tím, že „šok“ zažila liberální média a neziskovky, jelikož prý uvěřily „obrazu Slovenska, který neustále nabízely veřejnosti“.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPráce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.
válka na Ukrajině
Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.
Stručné informace týkající se tohoto konfliktu aktualizované ČTK několikrát do hodiny naleznete na této stránce. Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.



