Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura se raduje z výsledků aktuálního volebního průzkumu agentury NMS Research. Podle jeho slov by dnes SPD spolu s podporujícími stranami – Trikolorou, Svobodnými a hnutím PRO – volilo 12,5 % občanů. To by znamenalo třetí místo mezi nejsilnějšími politickými subjekty.
Okamura slaví 12,5 % a děkuje voličům: „Spojili jsme se. Pro vás.“
Prudce stoupáme! SPD s podporou Svobodných, Trikolory a PRO by nyní volilo 12,5 % občanů a jsme na třetím místě. Vyplývá to z dnešního průzkumu agentury NMS Research. Moc Vám děkuji za důvěru, velmi si vážím Vaší podpory a budeme nadále ze všech sil bojovat za lepší životy našich občanů! Spojili jsme se. Pro vás. Česká republika na 1. místě. Pojďme na to,“ uvedl šéf SPD na sociální síti Facebook.
Podle zveřejněného průzkumu na serveru Novinky by aktuálně volby vyhrálo hnutí ANO se ziskem 28,1 %. Koalice SPOLU (ODS, KDU-ČSL, TOP 09) by získala 20,9 %, SPD s podporujícími stranami 12,5 % a hnutí STAN 12,2 %. Motoristé by obdrželi 6 %, Piráti 5,9 % a hnutí Stačilo! 5,2 %.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Natálie Brožovská