"Správňácký" ředitel školy čelí výtkám od rodičů, prý překročil míru

17.01.2012 16:39 | Zprávy

Ředitel základní školy, který je mezi dětmi oblíbený, je vždy trnem v oku. Nepříjemnosti na sebe nenechaly dlouho čekat ani v případě čtyřicetiletého ředitele základní školy a DJ v jedné osobě Pavla Koláře z obce Ptení na Prostějovsku. Sympatický ředitel má se svými žáky kamarádský vztah, rodiče dětí však stojí za přesvědčením, že „takhle se tedy ředitel školy nechová“.

"Správňácký" ředitel školy čelí výtkám od rodičů, prý překročil míru
Foto: Hans Štembera
Popisek: Studenti

Největší průšvih má ředitel z legrácky, kterou si na něj ke konci roku připravily dívky z deváté třídy. V plavkách svému řediteli přímo před školou umyly auto, celou akci si nafotily a zveřejnily na internetu.

„Je to nemorální a neslučitelné s chováním pedagoga. Člověk, který se takto chová, nemá ve škole co dělat,“ uvedla jedna z rozzlobených matek pro MF Dnes.

Pavel Kolář si navíc přivydělává jako DJ v hudebních klubech, do nichž na svém Facebookovém profilu láká hosty. „Drink jen za 9,90 kaček. Nejlevnější ožer ve městě. Tak neseď doma a dojdi zapařit,“ láká pedagog na levný alkohol. K těmto upoutávkám se ale mohou dostat i jeho žáci.

„Souvisí to s mým zaměstnáním DJ. Kluby a diskotéky se týkají lidí od osmnácti let a tyto zprávy jsou určeny právě jim,“ hájí se zatracovaný ředitel.

Přes všechnu kritik se Pavel Kovář ve funkci ředitele školy osvědčil velmi dobře. „Škola jde nahoru, nabírá nové žáky. Začaly k nám jezdit děti z Lipové, Vícova nebo Hrochova. Kdyby tento problém nebyl, jsme velmi spokojení,“ dodal starosta Ptení Jiří Porteš.


 

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: jhe

Zajímá mě, co si přeje ODS?

Protože vy na jednu stranu tvrdíte, že: ,,Zdá se, že si voliči nepřejí další federalizaci EU, bezbřehou migraci a ničení konkurenceschopnosti a životní úrovně radikální zelenou ideologií vtělenou do Green Dealu. To je nadějná zpráva." Jak ale vysvětlíte vaše spojení s Lidovci a TOPkou? Nemyslíte, že...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Švýcarský summit o Ukrajině: Biden chyběl, Zelenského to rozrušilo

21:49 Švýcarský summit o Ukrajině: Biden chyběl, Zelenského to rozrušilo

Kolem 100 zemí a organizací se účastní dvoudenní konference ve Švýcarsku, která má nalézt cestu k mí…