"Správňácký" ředitel školy čelí výtkám od rodičů, prý překročil míru

17.01.2012 16:39

Ředitel základní školy, který je mezi dětmi oblíbený, je vždy trnem v oku. Nepříjemnosti na sebe nenechaly dlouho čekat ani v případě čtyřicetiletého ředitele základní školy a DJ v jedné osobě Pavla Koláře z obce Ptení na Prostějovsku. Sympatický ředitel má se svými žáky kamarádský vztah, rodiče dětí však stojí za přesvědčením, že „takhle se tedy ředitel školy nechová“.

"Správňácký" ředitel školy čelí výtkám od rodičů, prý překročil míru
Foto: Hans Štembera
Popisek: Studenti

Největší průšvih má ředitel z legrácky, kterou si na něj ke konci roku připravily dívky z deváté třídy. V plavkách svému řediteli přímo před školou umyly auto, celou akci si nafotily a zveřejnily na internetu.

„Je to nemorální a neslučitelné s chováním pedagoga. Člověk, který se takto chová, nemá ve škole co dělat,“ uvedla jedna z rozzlobených matek pro MF Dnes.

Pavel Kolář si navíc přivydělává jako DJ v hudebních klubech, do nichž na svém Facebookovém profilu láká hosty. „Drink jen za 9,90 kaček. Nejlevnější ožer ve městě. Tak neseď doma a dojdi zapařit,“ láká pedagog na levný alkohol. K těmto upoutávkám se ale mohou dostat i jeho žáci.

„Souvisí to s mým zaměstnáním DJ. Kluby a diskotéky se týkají lidí od osmnácti let a tyto zprávy jsou určeny právě jim,“ hájí se zatracovaný ředitel.

Přes všechnu kritik se Pavel Kovář ve funkci ředitele školy osvědčil velmi dobře. „Škola jde nahoru, nabírá nové žáky. Začaly k nám jezdit děti z Lipové, Vícova nebo Hrochova. Kdyby tento problém nebyl, jsme velmi spokojení,“ dodal starosta Ptení Jiří Porteš.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jhe

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Tyhlety militantní feministky, zvláštní existence... Ekonomka Šichtařová debatovala s šéfkou České ženské lobby. Po jejích argumentech se už neudržela

17:21 Tyhlety militantní feministky, zvláštní existence... Ekonomka Šichtařová debatovala s šéfkou České ženské lobby. Po jejích argumentech se už neudržela

Ekonomka Markéta Šichtařová a předsedkyně České ženské lobby Eliška Kodyšová se střetly v pořadu Bez…