„Svoboda!“ Emma Smetana v teple. Myslela na Česko. No a s kým...

02.03.2021 10:26

Zatímco americké hvězdy přijíždějí do Čech, ty české se sluní na Bali. Tuto destinaci zvolila nejen bývalá modelka Houdová, ale i moderátorka DVTV Emma Smetana. Na ostrově se potkaly, meditovaly a myslely na Česko. „Lepší reakce na současné dění v ČR mě nenapadla. Nádech, výdech,“ řekla moderátorka, která na ostrově oslavila své 33. narozeniny.

„Svoboda!“ Emma Smetana v teple. Myslela na Česko. No a s kým...
Foto: Repro Instagram
Popisek: Emma Smetana provozuje jógu na pláži na Bali
reklama

Anketa

Nechali byste si píchnout vakcínu Sputnik V? (Ptáme se od 2.3.2021)

89%
11%
hlasovalo: 30161 lidí

Únor nepatřil v České republice k nejšťastnějším měsícům, mírně řečeno. Ale i v únoru zřejmě stále jede český filmový průmysl a v Česku se nacházejí americké hvězdy. Z českého hotelu kupříkladu přijala Zlatý glóbus herečka Gillian Andersonová, kterou si čeští diváci mohou pamatovat jako Danu Scullyovou z kultovního seriálu 90. let, Akta X. V České republice točí film z doby druhé světové války. Zlatý glóbus převzala za roli Margaret Thatcherové v seriálu Koruna.

Kromě Andersonové žije v Česku už rok a půl další známá blondýnka, Rosamund Pikeová. Ta tu točí seriál „The Wheel of Time“. Z léta v Českém Krumlově si odnesla zážitek s opilými vodáky. „Přísahám, že jsem v životě neviděla opilejší lidi než na jedné z loděk. Muži, kteří si stoupli a okamžitě spadli na hubu. Jeden z lodi vypadl, kompletně se vymáchal v bahně a pak se vyškrábal zpátky a bahnem zašpinil i holky,“ řekla v americké talkshow.

V říjnu minulého roku pak na instagramu slíbila, že se bude důsledně izolovat a distancovat a modlit, aby seriál dotočili.

A zatímco americké hvězdy jezdí do Čech, ty české pro změnu na Bali. Již nějakou dobu na ostrově pobývá česká miss a sexuální koučka Helena Houdová, která i na ostrově myslí na Čechy a nedávno litovala, že není v Česku. „Že s vámi nemůžu jasně ukázat, že nesouhlasím s manipulací. S úmyslnou kontrolou. S odebíráním svobod. Se lží,“ řekla.

Nakonec slíbila, že s občany ČR bude propojena aspoň duševně. „Budu tam svou duší a svým hlasem stát za každým z vás, kdo vidíte za oponu loutkového divadla. Budu tam s každým z vás, kdo cítí, že už bylo dost represe. Budu tam ale i s těmi, kteří cítí, že něco není v pořádku a ještě nemají jasno, jak dál. Budu tam i s těmi, kteří si roušku nevezmou, i s těmi, kteří v ni věří. Budu tam, protože jsme v tom spolu. Budu tam v lásce a soucítěním vedle tebe, protože vím, že každý z nás je součástí toho druhého.“

A na indonéský ostrov se v pokročilém stadiu těhotenství podívala také další hvězda, moderátorka DVTV Emma Smetana se svým partnerem Jordanem Hajem a dcerou. A stejně jako Houdová, ve skutečnosti dříve, i Smetana zaujala na fotce meditační polohu a myslela na Česko. „Lepší reakce na současné dění v ČR mě nenapadla. Nádech, výdech,“ poznamenala a vzkázala: „Napište mi, jak se s aktuální situací vyrovnáváte vy. A držte se.“

Smetana na tropickém ostrově oslavila své 33. narozeniny. A jak dokazuje video s narozeninovou písní Happy Birthday, na oslavě nechyběla ani Houdová, která je podle všeho šťastná, že moderátorku DVTV potkala.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: kas

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vrbětice: 5 000 samopalů se tam ztratilo, slyšel Štěpán Kotrba. I jiné věci

4:44 Vrbětice: 5 000 samopalů se tam ztratilo, slyšel Štěpán Kotrba. I jiné věci

Vydírání Babiše a Petříčka. To vidí za kauzou zapojení ruských špionů do výbuchu skladu ve Vrběticíc…