„Ta vylitá troska je nepohyblivá… Dávejte pozor!“ Zeman si užívá dovolenou na vodě, mnozí mu ji nepřejí

24.07.2021 20:58

Prezident Miloš Zeman se i v tomto roce rozhodl opět navštívit Vysočinu, které dává při svém volnu každoročně přednost, a došlo i na jeho tradiční žlutý člun Challenger, s nímž rád brázdí klidné vody u Nového Veselí. Odpočinek hlavy státu však mnozí internetoví diskutéři neunesli, pod fotografií prezidenta se strhla velmi ostrá debata, zdali je toto trávení volného času hodno prezidenta. Nechyběla ostrá slova.

„Ta vylitá troska je nepohyblivá… Dávejte pozor!“ Zeman si užívá dovolenou na vodě, mnozí mu ji nepřejí
Foto: Hana Brožková
Popisek: Prezident Miloš Zeman slavnostně otevřel lávku v Lánské oboře

Anketa

Vnímáte sudetské Němce jako své krajany?

3%
96%
hlasovalo: 19279 lidí
Prezident i v tomto roce vyrazil na Vysočinu, kde v Novém Veselí spoluvlastní nemovitost, a i letošní dovolenou si hodlá zpestřit ve svém tradičním žlutém člunu, s jehož pomocí rád brázdí vodu místního rybníka.

V minulém roce Zeman při své dovolené kromě rybníka navštívil i pramen řeky Oslavy. Co plánuje letos, zatím není známo; tradičně ovšem nevynechal návštěvu v hotelu Rytířsko, který patří jeho známému. Prezident si včera cestou na svou chalupu do Nového Veselí v hotelu udělal přestávku na oběd.

Fotografii Zemana na Vysočině sdílel na svém twitterovém účtu jeho mluvčí Jiří Ovčáček. Prezident je u svého člunu dle svého výrazu v dobrém rozpoložení a dovolenou si užívá. Někteří internetoví diskutéři však z prezidentova odpočinku od „paluby“ žlutého člunu nadšeni nejsou.

Podle hodnocení mnohých internetových diskutérů by Zeman měl své volno trávit méně aktivně. „Osm lidí je třeba na to, aby ho povozili po rybníku. Trapné! Když na něco už nemám, tak si to přiznám a nedělám to!“ vzkázal jeden z diskutujících.

Že se prezident během svého volna nechová dostatečně důstojně, znělo i dále: „To nemyslíte vážně, že je to stále ještě nutné dokumentovat? Vždyť je opravdu trapné, že k výletu člunem po rybníku je třeba 10 bodyguardů… To opravdu svědčí o mnohém. Prezident držící v ruce knihu pod lípou by působil vskutku důstojněji. Přeji selský rozum a otevřeného ducha.“

Nechyběla ani vskutku velmi ostrá slova. „Vždyť je ta stará vylitá troska úplně nepohyblivá... Dávejte pozor...“ vzkázal Ovčáčkovi další z komentujících.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: rak

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Zatím s Ruskem ve válce nejsme, ale...“ Pirátka Gregorová v ČT oživila Vrbětice

9:15 „Zatím s Ruskem ve válce nejsme, ale...“ Pirátka Gregorová v ČT oživila Vrbětice

V Rusku přicházejí lidé k volbám. To, že zvítězí vládní strana Jednotné Rusko, spojená s Vladimirem …