„To je dětské jídlo? To vypadá jako průjem!“ Soukup řádil a ukazoval fotky. Neunikla ani Emma Smetana

11.05.2019 6:51

Týden s Jaromírem Soukupem. Glosy uplynulého týdne nechyběly ve vysílání TV Barrandov ani v pátek večer. Tentokrát na téma dvojí kvality potravin a selfie Emmy Smetany s hořící Notre-Dame.

„To je dětské jídlo? To vypadá jako průjem!“ Soukup řádil a ukazoval fotky. Neunikla ani Emma Smetana
Foto: Repro TV Barrandov
Popisek: Moje zprávy s Jaromírem Soukupem
reklama

„Jestli ti Francouzi a Němci vidí, co jsme schopni sežrat, tak se vůbec nedivím, že nám posílají to... Já si myslím, že vůbec nechápou, proč nám dvojí kvalita potravin vadí,“ poznamenal mimo jiné ke dvojí kvalitě potravin Soukup. A ukázal také fotografii ze školní jídelny, kde jsou k vidění prsty. „Tohleto dostaly děti ve škole. Já nevím, co to je. Vypadá to jako bramborová kaše. On to asi už někdo jedl, těžko říct, co to je, ale je to teda humáč. A tohleto jsou luxusní ovocné knedlíky,“ ukázal fotografii knedlíků politých ovocnou šťávou.  

„Když to ti Francouzi vidí, a představte si, že to jsou obrovské konzervy... A řeknou si: Oni žerou tohleto. Proč to jedí? No asi jim to chutná,“ poznamenává Soukup s tím, že proto do Česka přichází to, co podle nich máme rádi. „Tohleto je dětské jídlo, které vypadá jako průjem,“ ukázal další snímek Soukup. „Králem českých jídelen je bramborová kaše s uhem,“ poukázal na častou stravu v nemocnicích. 

„Minulý rok jsem byl v nemocnici, nebylo to nic moc. Když mi přinesli první den polívku, byl to jen vývar... Ale ty děti ve školních jídelnách...“ dodal Soukup. 

Anketa

Podporujete vládu Andreje Babiše? (Hlasování od 1.5.2019)

78%
hlasovalo: 21568 lidí
Dalším tématem byl požár francouzské katedrály Notre-Dame. „Je to jedna z nejkrásnějších světových staveb,“ sdělil Soukup a zmínil, že politikum bylo následně obrovské. „Požár Emmanuelu Macronovi asi trochu pomohl... A v Česku také Babiš slíbil ‚peniaze‘, stejně jako Jan Čižinský, pražský radní. Donald Trump zase radil, jak hasit. On tam nebyl, Trump... A každý se chtěl přiživit. Znáte ty RIPáky na sociálních sítích. Nejvíc mě pobavil český národ, který ukázal, jak může být vtipný. Bakalovo DVTV.cz... Dělá tam paní, která se jmenuje Emma Smetana,“ poukázal Soukup na snímek selfie Emmy Smetany s hořící Notre-Dame. „Chudák. Ona chtěla ukázat, že ji to mrzí. Ale udělala to debilně. Spustilo to výsměch celého Česka. Někdo psal, že Emma kandiduje v kategorii Nejblbější selfie roku v Czech Press Photo,“ smál se moderátorce. 

Následně si všiml i rozhořčeného tweetu novináře Respektu Ondřeje Kundry, který nazval vše, co se následně kolem Emmy Smetany seběhlo, kyberšikanou. „Když šikanuju nesprávného člověka, jako je například Zeman nebo Soukup, je to nezávislá žurnalistika. Ale když si Soukup dělá prdel ze Smetany, je to kyberšikana,“ poukázal Soukup rozčíleně a dál ukazoval obrázky s Emmou Smetanou, které leckde kolovaly. 

„Doufám, že Bakala něco Emmě Smetaně za toto dá. Sebral dost horníkům,“ zmínil Soukup, že Smetana je vrchol, ale dohnat ji může král selfie, bývalý senátor Zdeněk Škromach. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zdešení v neziskovkách i médiích: Ti strážci hranic EU nepouštějí migranty, co to je?

19:30 Zdešení v neziskovkách i médiích: Ti strážci hranic EU nepouštějí migranty, co to je?

Agentura Frontex se rozšiřuje, už má i uniformy. Ale objevují se obvinění, že má za cíl nepustit do …