„Troska Zeman. Pochc*l se a posr*l!“ Známý exreportér ČT se znovu utrhl ze řetězu: Schillerová je...

12.04.2020 7:18

Bývalý zpravodaj České televize v Pekingu Tomáš Etzler se opět rozjel na sociální síti. Po jeho nedávném příspěvku o tom, že prezident Miloš Zeman je „troska opovrhovaná všemi s mozkem v hlavě“, to od něho tentokrát schytala ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) a premiér Andrej Babiš (ANO). Padala ostrá slova o psychopatech.

„Troska Zeman. Pochc*l se a posr*l!“ Známý exreportér ČT se znovu utrhl ze řetězu: Schillerová je...
Foto: Repro Youtube
Popisek: Tomáš Etzler, novinář, bývalý zpravodaj v Číně

„Duševní porucha? Studoval jsem teď, co přesně jsou psychopati. Na Alenu Schillerovou to sedí. Ne tak jako na Babiše, ale sedí,“ rozjel se Etzler na sociální síti Twitter.

A poučil, co patří mezi charakteristiky psychopatů: „Mezi charakteristiky psychopatů patří patologická sebestřednost, narcisismus, naprostý nedostatek empatie a totální neschopnost jakékoliv sebereflexe.“

Není to poprvé, co bývalému zpravodaji ruply nervy. Před nedávnem ho rozladil projev prezidenta Miloše Zemana týkající se pandemie koronaviru. „Vytočilo. Troska opovrhovaná všemi s mozkem v hlavě. Protoplasma, držená při životě veksláky, ruskými agenty a fašisty. Proč mu nepomůže jeho dcera, manželka? Podle pohybů se pochcal i posral,“ nebral si tehdy servítky.


Jeho reakce na Zemanův projev poté budila velká vášně a bývalý europoslanec Jaromír Štětina se kvůli ní dostal do křížku s komentátorkou Karolinou Stonjekovou.

Anketa

Chcete, aby byl Andrej Babiš předsedou vlády i po volbách v roce 2021?

85%
15%
hlasovalo: 34290 lidí
Stonjeková se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz vyjádřila ke slovům Etzlera, jenž komentoval prezidentovy výroky v době koronavirové krize těmito slovy: „Tuším, že to byl francouzský básník a filozof Paul Valéry, který kdysi řekl: ‚Všechno, co říkáš, říkáš o sobě. Zvláště když mluvíš o druhých.‘ Optikou Valéryho citátu by se tedy dalo říci, že o prezidentovi nám pan Etzler neřekl zhola nic, zato ale vydal zcela vyčerpávající svědectví o sobě samém. Mimochodem, je zajímavé, jak Miloš Zeman dokáže své odpůrce vyprovokovat k tomu, aby zcela veřejně odhalili to nejodpudivější bahno, které se v jejich nitru skrývá. Možná, že i to je jeden z důvodů, proč Zemana tolik lidí tak hluboce nenávidí… Tito lidé by chtěli za každou cenu ukázat, že oni jsou ta elita, ti lepší. Ale díky prezidentovi se vždycky v plné nahotě ukáže, že žádnou elitou v pravém slova smyslu nejsou, nikdy nebyli a nebudou! Takže si se Zemanem, striktně vzato, nemají naprosto co vyčítat.“

To posléze Štětina odmítl a komentátorce vzkázala, že si to Etzler může dovolit. „Milá Karolino Stonjeková, pan Etzler si může dovolit svůj necenzurní slovník (kdoví, zda řekl, co zde uvádíte), protože mu to velí jeho velká životní zkušenost. Obdivuji vaši odvahu Etzlera takto napadnout,“ napsal bývalý europoslanec Stonjekové.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: rak

Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Práskat vlastní zemi do Bruselu! Bašta se pustil do Pirátů tak, že musel zasáhnout Železný

22:06 Práskat vlastní zemi do Bruselu! Bašta se pustil do Pirátů tak, že musel zasáhnout Železný

Lídři Pardubického kraje, sedmi kandidátek na základě průzkumu volebního potenciálu pro ČT, se zúčas…