„Vaše krev je prolita.“ Klára Samková a její pravda o islámu

19.08.2018 19:21

Advokátka Klára Samková se na svém facebookovém profilu zamyslela nad komentářem serveru Reflex.cz, který uvádí, co je to džihád.

„Vaše krev je prolita.“ Klára Samková a její pravda o islámu
Foto: archiv
Popisek: Klára Samková

„Vždycky jsem tvrdila, že výklad islámu mne vlastně nezajímá – zajímá mne pouze to, jak se islám vztahuje nárokově k Evropě, evropskému právu a civilizaci. Prostě že se s muslimy o výklad fatev hádat fakt nebudu... No a vidíte, už jsem vzdělávána, ať chci, nebo ne. Jistěže je potřeba znát ideologii nepřítele, ale když se tak na to dívám z druhé strany, i to je vlastně úspěšná forma džihádu, přinutit mě a nás všechny se zajímat a studovat témata, která nám jsou vlastně šumák... Nicméně abyste taky věděli, co je to ten ‚džihád‘,“ podotkla Samková. 

Fotogalerie: - O islámu před tureckou ambasádou

Předčítání projevu Kláry Samkové o islámu před vel...
Předčítání projevu Kláry Samkové o islámu před vel...
Předčítání projevu Kláry Samkové o islámu před vel...
Budova turecké ambasády v Praze
Předčítání projevu Kláry Samkové o islámu před vel...
Předčítání projevu Kláry Samkové o islámu před vel...

Anketa

Je pro vás 21. srpen 1968 bolavé téma?

16%
84%
hlasovalo: 12732 lidí

Následně zmínila dvě poučky: „Zeptali se posla Alláha na ten nejlepší džihád. Řekl: „Nejlepší džihád je ten, ve kterém je váš kůň zabit a vaše krev je prolita.“ (Zaznamenal Ibn Hibbán.) „Neexistuje žádná duše, která umře a přijímá od Alláha odměnu, která by byla potěšena, že by se vrátila na tento svět, i kdyby jí měl být dán svět a vše v něm kromě mučedníka (zabitého v džihádu). Ten se chce vrátit zpět na tento svět, aby byl opět zabit na stezce Alláha (tj. v džihádu). Je to kvůli velké odměně, o které ví, že ji mučedník dostane.“ (Muslim)

JUDr. KLára A. Samková, Ph.D.

  • BPP
  • kandiduji do europarlamentu za Alternativu pro ČR 2017
  • mimo zastupitelskou funkci

Celý příspěvek Kláry Samkové:

Vždycky jsem tvrdila, že výklad islámu mne vlastně nezajímá- zajímá mne pouze to, jak se islám vztahuje nárokově k Evropě, evropskému právu a civilizaci. Prostě, že se s muslimy o výklad fatev hádat fakt nebudu... No a vidíte, už jsem vzdělávána ať chci nebo ne. Jistěže je potřeba znát ideologii nepřítele, ale když se tak na to dívám z druhé strany, i to je vlastně úspěšná forma džihádu, přinutit mě a nás všechny se zajímat a studovat témata, která nám jsou vlastně šumák... Nicméně, abyste taky věděli, co je to ten "džihád"

„Zeptali se posla Alláha na ten nejlepší džihád. Řekl: „Nejlepší džihád je ten, ve kterém je váš kůň zabit a vaše krev je prolita.“ (Zaznamenal Ibn Hibbán.)

„Neexistuje žádná duše, která umře a přijímá od Alláha odměnu, která by byla potěšena, že by se vrátila na tento svět, i kdyby jí měl být dán svět a vše v něm kromě mučedníka (zabitého v džihádu). Ten se chce vrátit zpět na tento svět, aby byl opět zabit na stezce Alláha (tj. v džihádu). Je to kvůli velké odměně, o které ví, že ji mučedník dostane.“ (Muslim)

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Toho bych se nerad dožil!“ Klaus ml. semlel Drahoše. Jde o důležitou věc. Brzdil i Kalousek

17:28 „Toho bych se nerad dožil!“ Klaus ml. semlel Drahoše. Jde o důležitou věc. Brzdil i Kalousek

Česká národní banka možná získá zákonnou pravomoc určovat podmínky úvěrů na bydlení. Předpokládá to …