„Vítku, Vítku, do pusy si nevidíš.“ Z ANO vypráví o Rakušanovi

29.11.2021 8:06 | Ze sítí

Někdejší hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO) pálí ostrými do hnutí STAN, především do předsedy Víta Rakušana, který podle ní lže, až se mu od pusy práší. Podívejte se sami, co Pokornou Jermanovou tak rozzlobilo.

„Vítku, Vítku, do pusy si nevidíš.“ Z ANO vypráví o Rakušanovi
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vít Rakušan

Bývalá hejtmanka Středočeského kraje a dnes opět poslankyně Jaroslava Pokorná Jermanová na sociální síti Facebook napsala, že má sice pochopení pro to, že je hnutí STAN v problémech kvůli kauze Věslava Michalika, ale ani to prý předsedu STAN Víta Rakušana neopravňuje, aby lhal. Podle Jermanové veřejnosti lže, když tvrdí, že koalice Středočeského kraje v čele s hnutím STAN převzala kraj v katastrofálním stavu.

„Vítku, Vítku, do pusy si nevidíš. Kraj jste převzali ve výborné kondici, s připravenými projekty ze všech oblastí, včetně načerpaných dotačních prostředků z EU na jejich realizaci, dostali jste dohodnutý úvěr z EIB, dostali jste plné šuplíky záměrů a projektů, na kterých se pracovalo. Skutečně nechápu, proč si právě vaše koalice brala další úvěr ve výši 6 mld na realizaci investic!?? Připomínám ti, neb jsi asi zapomněl, že jste nejen ústy pana Michalika chválili finanční vedení kraje naším kolegou Kovacsem! Škoda, že o stylu podnikání pana M voliči nevěděli před volbami, že?!“ vypálila Jermanová.

V době, kdy byla Pokorná Jermanová hejtmankou, čelila také kritice. Mimo jiné za to, že její manžel využíval k soukromým účelům automobil hejtmanství. Když vše vyšlo najevo, manželský pár v létě 2018 uspořádal tiskovou konferenci a manžel hejtmanky se na ní dušoval, že už to nikdy neudělá.

Jaroslava Pokorná Jermanová promlouvá

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Co udělá Putin? Už není cesty zpět, padlo. Expert o Ukrajincích, velké změny

8:35 Co udělá Putin? Už není cesty zpět, padlo. Expert o Ukrajincích, velké změny

Bezpečnostní poradce a bývalý příslušník armádních elitních jednotek SOG Lumír Němec v Událostech, k…