„Vyser.. se už na Babiše a něco dělejte. Zbabělci!“ Fiala opět připomněl, že Babiš prohrál. Toto ale nečekal

04.02.2023 19:48 | Ze sítí

Premiér Petr Fiala (ODS) se na svém twitterovém účtu opětovně pustil do neúspěšného prezidentského kandidáta Andreje Babiše (ANO). Zdůraznil, že Babiš skutečně v prezidentské volbě prohrál – přestože Babiš tvrdí, že dosáhl famózního výsledku – a zároveň Fiala zdůraznil, že Petr Pavel nebyl vládním kandidátem.

„Vyser.. se už na Babiše a něco dělejte. Zbabělci!“ Fiala opět připomněl, že Babiš prohrál. Toto ale nečekal
Foto: Reprofoto: ČT24
Popisek: Petr Fiala

„Porážka se přijímá těžce, navíc když už je třetí v řadě. Chápu to a jen tak lze vysvětlit interpretaci hnutí ANO, že z těchto voleb vyšlo posílené a jako největší politická síla, když přitom podle nich vítězný Petr Pavel byl ‚vládním kandidátem‘,“ píše na svém twitteru premiér Petr Fiala (ODS).

„Pravda je jednoduchá: Andrej Babiš jasně prohrál, Petr Pavel drtivě vyhrál. Nebyl vládním kandidátem, kandidoval za sebe, ale přesvědčivě ztělesňoval hodnoty, které jsou dobré pro Českou republiku,“ dodává Fiala.

„Nechcete se už s prominutím vys... na Babiše a začít konečně něco dělat?" reaguje vzápětí na twitteru jeden z diskutujících.

„ANO má pořád 2× takové preference než fialová ODS. To je ostatně důvodem, proč jste neměli odvahu kandidovat samostatně. Hlasy pro PP nejsou automaticky hlasy pro 5K (a už vůbec ne pro ODS). A to okopávání kotníků už je to spojování, nebo mám ještě chvíli počkat?“ dodává další.

„Už zase řešíte Babiše? Zakopáváte příkopy? Jenom ZBABĚLCI se pořád dokola strefují do soupeře, který přiznal porážku,“ konstatuje i další diskutér.

„I když máte pravdu, jdete podobnými vyjádřeními proti tomu, oč se snaží Petr Pavel a co tak dobře o výhře/prohře formuloval. Je to pod Vaši úroveň, opravdu máte zapotřebí sypat sůl do ran? Toto není spojování, ale pravý opak. Hejty to dokazují. Holt i mistr tesař...“ kritizuje Fialův příspěvek i další osoba na twitteru.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

Ing. Marian Jurečka byl položen dotaz

důchodová reforma

Dobrý den, kdy předložíte návrh důchodové reformy? Sliboval jste to v březnu, a už jsme za polovinou. A už jste o ní jednal s opozicí, protože čím déle s ní začnete jednat, tím se celý proces oddaluje nebo hodláte shválit i bez ní a čekat, že až se karty obrátí, zase bude zrušena?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Padající banky: „Domek z karet. Už nevěřím“ Temně z USA

15:00 Padající banky: „Domek z karet. Už nevěřím“ Temně z USA

Z pádu Credit Suisse bude zřejmě profitovat největší švýcarská banka UBS. Už jen proto, že záruky po…