,,Zoufala p*čo. Někdo tě odkrouhne." Hejtmanka čelí agresivitě, vše zveřejnila

26.08.2019 12:56

Středočeská hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová má za sebou velmi nemilou zkušenost. Jeden z občanů jí popřál smrt a navíc jí velmi sprostě nadával. Nazval ji ženským pohlavním orgánem.

,,Zoufala p*čo. Někdo tě odkrouhne." Hejtmanka čelí agresivitě, vše zveřejnila
Foto: Screen ČT24
Popisek: Jaroslava Pokorná-Jermanová v ČT

Řada lidí má pocit, že si na internetu může dovolit vyjadřovat podstatně hrubším způsobem, než by se zřejmě vyjadřovali, kdyby mluvili s druhým člověkem přímo na ulici. Své o tom vědí i politici, kteří si o sobě na internetu přečtou ledacos.

Anketa

Jakou školní známkou zatím hodnotíte činnost současné vlády Andreje Babiše?

31%
48%
4%
6%
11%
hlasovalo: 10597 lidí

O tom, jak vulgární umí někteří lidé být, se přesvědčila i středočeská hejtmanka z hnutí ANO Jaroslava Pokorná Jermanová.  

„Na nadávky si těžko zvykám. Nějak se pořád nemůžu smířit s tím, co jsou někteří schopni napsat. Ale tohle už je pro mě za hranou všeho. Pojďme se všichni nad sebou zamyslet a posunout někam, kde vzájemný respekt a úcta stojí nad zlobou a nenávistí,“ napsala Pokorná Jermanová ke zprávě, kterou si o sobě přečetla na sociální síti Facebook.

„Jak se sebou můžeš žít, to jsi vážně taková zoufalá pí*a bez svědomí? Brzo tě někdo odkrouhne. Brejle jak motýle. Jsi pro smích,“ napsal hejtmance pán.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Otvíráme Pandořinu skříňku, zavřenou od roku 2004. Jde o českého miliardáře a jeho kruté problémy. „Bude to bolet a bude to dlouhý.“ Pouze na PL

8:26 Otvíráme Pandořinu skříňku, zavřenou od roku 2004. Jde o českého miliardáře a jeho kruté problémy. „Bude to bolet a bude to dlouhý.“ Pouze na PL

Radovan Vítek, muž, jehož jméno není v české společnosti hlouběji zakořeněno. Jde o člověka z Nového…