A kde to vzali? O co s Babišem vlastně jde? Smrdí to. Michal Hašek má vážné pochybnosti

02.06.2019 11:02

Exhejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek se na svém facebookovém profilu zamyslel nad tím, že média mají k dispozici neveřejný draft auditní zprávy Evropské komise, která byla předána české vládě pouze prostřednictvím stálého zastoupení ČR při EU. A to v řádu hodin.

A kde to vzali? O co s Babišem vlastně jde? Smrdí to. Michal Hašek má vážné pochybnosti
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Michal Hašek.

„Fakt jsem ten poslední, kdo by měl důvod či zájem dělat ‚advokáta‘ premiéru Babišovi. Ale nezdá se Vám stejně jako mně zvláštní, že média mají k dispozici neveřejný draft (!!!) auditní zprávy Evropské komise, která byla předána české vládě pouze prostřednictvím stálého zastoupení ČR při EU v řádu hodin? Dříve než celá česká vláda a další ústavní instituce? Že už některá média závěry vydávají za jisté a definitivní? Proč mi jen naskočila ihned v hlavě souvislost s kauzou ‚Ibiza‘ u našich rakouských sousedů, která smetla během týdne rakouský kabinet? Proč jsem si vzpomněl na Slovensko a pád vlády Roberta Fica, proč se demonstrace v ČR nápadně podobají těm v Maďarsku nebo v Polsku? Komu vadí Visegrád a jeho názory a požadavky směrem k Bruselu?“ ptá se Hašek.

Anketa

Jste pro vypsání předčasných voleb do sněmovny?

19%
81%
hlasovalo: 21194 lidí

„Ať nejsem dezinterpretován – možný střet zájmů Andreje Babiše musí být důkladně a objektivně prošetřen a posouzen, z konečných závěrů musí být vyvozeny důsledky, pokud vznikne povinnost konečného příjemce vrátit dotace do rozpočtu ČR, nechť se tak stane, ale jde tady skutečně ‚jen‘ o Agrofert, jeho dotace a o svěřenské fondy??? Nalejme si čistého vína – blíží se 30. výročí sametové revoluce a já nepochybuji o tom, že kromě jejího důstojného připomenutí proběhne také pokus o jeho ‚použití‘ ke snaze shodit vládu a přepsat výsledky demokratických parlamentních voleb v ČR, a to pod hesly o boji za svobodu a demokracii,“ dodal Hašek.

„Sledujme velmi pozorně jako občané další vývoj v naší zemi, ve střední Evropě i v Evropské unii jako celku. Ať nejsme během několika málo měsíců zaskočeni a překvapeni...“ uzavřel svůj status.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Teď vás naštvu! Babiš utřel Jiřího Mádla a Milion chvilek

19:54 Teď vás naštvu! Babiš utřel Jiřího Mádla a Milion chvilek

Premiér Andrej Babiš (ANO) přišel s pravidelnou nedělní zprávou „Čau lidi“ na svém facebookovém prof…