A ono je to zakázané? Jiřina Bohdalová popuzeně reagovala na téma „Miloš Zeman“

13.04.2017 11:01

Jaký je její vztah k současnému prezidentovi Miloši Zemanovi i proč za minulého režimu nepomlouvala v televizi Václava Havla, vysvětlila v rozhovoru pro dnešní přílohu Lidových novin Pátek herečka Jiřina Bohdalová. Ukázku z rozhovoru přinesl server Lidovky.cz.

A ono je to zakázané? Jiřina Bohdalová popuzeně reagovala na téma „Miloš Zeman“
Foto: hns
Popisek: Jiřina Bohdalová podpořila Miloše Zemana
reklama

Odmítla, že by Zemana podporovala na předvolebních shromážděních. „Jen jsem mu dala svůj hlas a po volbách jsem mu přišla pogratulovat. To přeci v demokracii snad ještě není zakázaný. Jenže v mém případě to patrně zakázaný je. Hned se snad ve všech novinách objevily fotky, jak se objímám s Novotným, s Husákem, s Havlem... jak tím jen dokazuju svůj mizerný charakter. Úspěšní umělci se můžou s podobnými podobenkami pochlubit všichni. Většinou aniž by o to nějak stáli,“ uvedla.

Mrzelo ji, že jí Václav Havel neřekl, že do své hry Audience zakomponoval jméno a popularitu Jiřiny Bohdalové. „Mrzelo mě, že mi to neřekl. A potkávali jsme se, šanci měl,“ uvedla. Text hry prý dostala do ruky poprvé od věrné kamarádky na průklepovém papíru, na jednu noc. „Přečíst a vrátit... Samizdat. Pak jsem ale měla s Audiencí šlamastyku. Dokonce jsem měla v televizi vystoupit a ve zprávách pomlouvat Havla. To jsem se lekla. Bylo těžké se bránit. Kamarádka doktorka mi ale šikovně rozřízla dolní ret a huba mi natekla tak, že jsem vystoupit ani pomlouvat Havla opravdu nemohla,“ vysvětlila Bohdalová, jak se nepříjemné situaci vyhnula.

Celá ukázka rozhovoru je ZDE

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vam
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Šmucler pochválil Prymulovu akci a má strach z italského scénáře. Tam zoufalí lidé bez peněz nemají co jíst

21:40 Šmucler pochválil Prymulovu akci a má strach z italského scénáře. Tam zoufalí lidé bez peněz nemají co jíst

Šéf České stomatologické komory a člen ústředního krizového štábu Roman Šmucler na svém Facebooku ok…