ANO v Praze chce do vedení Babiše, Faltýnka a Stropnického

22.01.2017 10:14 | Zprávy
autor: čtk

Pražský sněm hnutí ANO dnes nominoval na funkci předsedy hnutí Andreje Babiše a jako kandidáta na pozici prvního místopředsedy Jaroslava Faltýnka. Nominaci na řadového místopředsedu získal ministr obrany Martin Stropnický, který je současně šéfem ANO v hlavním městě. Stropnický to uvedl na svém Twitteru.

ANO v Praze chce do vedení Babiše, Faltýnka a Stropnického
Foto: Hans Štembera
Popisek: Andrej Babiš

Babiše a Faltýnka do nejužšího vedení podpořily také dnešní sněmy ANO v Moravskoslezském a Zlínském kraji, v předchozích týdnech tak učinily i další regiony.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Kmotři

Jak je podle vás možné, že tu vládnou stále kmotři, jak sama tvrdíte? Co je podle vás špatně? Nemyslím fakt, že vládnou, ale jak je to možné? Nejde tomu zabránit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Co kdyby k odsunu Sudeťáků nedošlo? Volání po sjednocení Německa včetně Česka. Z debaty historiků

22:00 Co kdyby k odsunu Sudeťáků nedošlo? Volání po sjednocení Německa včetně Česka. Z debaty historiků

„V případě sudetských Němců a jejich zástupců sebereflexe chyběla. Stavěli se do pozice pouze obětí …