Agáta Hanychová ostře vystoupila: Noste roušku, dodržujte opatření. A ty VIP matky, co se hroutí, že si nemůžou dojít na řasy. Bože!

22.10.2020 9:55 odp.

Na lidi, kteří nedodržují vládní opatření v boji proti koronaviru, apeluje na instagramu bývalá modelka Agáta Hanychová. Podle ní má lockdown svá rozumná opodstatnění, a čím dřív to lidi pochopí, tím dřív to bude za námi. Odsoudila hroutící se „VIP matky“, které hlasitě naříkají, že jim zavřeli kosmetické salony.

Agáta Hanychová ostře vystoupila: Noste roušku, dodržujte opatření. A ty VIP matky, co se hroutí, že si nemůžou dojít na řasy. Bože!
Foto: Suma sumárum
Popisek: Agáta Hanychová

„Tak asi jsme to tak nějak tušili všichni, že se to stane. Ano, je to strašný, ale je to potřeba. A dodržujme to. Prosím. Není třeba si dělat zásoby či chodit pro jeden rohlík, zkusme začít používat zdravý rozum,“ apeluje Hanychová na své instagramové fanoušky s tím, že čím dřív se přístup lidí změní a začnou být zodpodvědnější, tím dřív to snad skončí.

Vyjádřila se i k neustálému stěžování si některých žen, které pobouřilo, že si nyní nemohou na pár týdnů dopřát kosmetické služby. „Hroucení se některých VIP matek tady na instagramu, nejspíš kvůli tomu, že nemohou jít na řasy. Bože,“ kroutí hlavou.

Naopak by, podle jejích slov, měli být rádi ti, co jsou zdraví a nemoc je nepostihla. „Mohou být rádi, že budou doma v klidu a společně, ti, kteří to zrovna překonávají, těm ať je co nejdříve lépe, a těm, kteří mají dvanáctihodinové služby, děkujem. Noste roušku, když někam musíte, ale snažte se být doma. Je to těžké, ale aspoň máme každý čas se zamyslet, to není nikdy špatně,“ dodala Hanychová závěrem, s výzvou, aby lidé drželi spolu.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: nab

Demise

Pane premiére, vzhledem k otřesnému stavu veřejných financi, rostoucí inflaci, poklesu životní úrovně i osobních úspor, vzhledem k nejistotě týkající se zásobování plynem Evropu z Ruska letos v zimě, neuvažujete, prosím, o demisi? Nezaznamenal jsem krom projevů jediný hmatatelný krok Vašeho kabinetu...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Přehnané? Ne, ještě horší. Na Rakušana se to sype dál

21:00 Přehnané? Ne, ještě horší. Na Rakušana se to sype dál

Ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) nepřímo srovnal útočníka z New Yorku, který napadl slavného spisov…