Agáta Hanychová ostře vystoupila: Noste roušku, dodržujte opatření. A ty VIP matky, co se hroutí, že si nemůžou dojít na řasy. Bože!

22.10.2020 21:55

Na lidi, kteří nedodržují vládní opatření v boji proti koronaviru, apeluje na instagramu bývalá modelka Agáta Hanychová. Podle ní má lockdown svá rozumná opodstatnění, a čím dřív to lidi pochopí, tím dřív to bude za námi. Odsoudila hroutící se „VIP matky“, které hlasitě naříkají, že jim zavřeli kosmetické salony.

Agáta Hanychová ostře vystoupila: Noste roušku, dodržujte opatření. A ty VIP matky, co se hroutí, že si nemůžou dojít na řasy. Bože!
Foto: Suma sumárum
Popisek: Agáta Hanychová
reklama

„Tak asi jsme to tak nějak tušili všichni, že se to stane. Ano, je to strašný, ale je to potřeba. A dodržujme to. Prosím. Není třeba si dělat zásoby či chodit pro jeden rohlík, zkusme začít používat zdravý rozum,“ apeluje Hanychová na své instagramové fanoušky s tím, že čím dřív se přístup lidí změní a začnou být zodpodvědnější, tím dřív to snad skončí.

Vyjádřila se i k neustálému stěžování si některých žen, které pobouřilo, že si nyní nemohou na pár týdnů dopřát kosmetické služby. „Hroucení se některých VIP matek tady na instagramu, nejspíš kvůli tomu, že nemohou jít na řasy. Bože,“ kroutí hlavou.

Naopak by, podle jejích slov, měli být rádi ti, co jsou zdraví a nemoc je nepostihla. „Mohou být rádi, že budou doma v klidu a společně, ti, kteří to zrovna překonávají, těm ať je co nejdříve lépe, a těm, kteří mají dvanáctihodinové služby, děkujem. Noste roušku, když někam musíte, ale snažte se být doma. Je to těžké, ale aspoň máme každý čas se zamyslet, to není nikdy špatně,“ dodala Hanychová závěrem, s výzvou, aby lidé drželi spolu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: nab
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nebudu sprostej, řekl plukovník Šlachta. A veřejně pohrozil před 300 lidmi

22:18 Nebudu sprostej, řekl plukovník Šlachta. A veřejně pohrozil před 300 lidmi

Bývalý šéf Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu Robert Šlachta se nechal slyšet, že se těší …