Akcie ruských podniků ukončily šestidenní pokles

22.07.2014 11:22 | Zprávy
autor: vam, čtk

Ruské akcie dnes zamířily vzhůru díky známkám spolupráce mezi proruskými separatisty na Ukrajině a mezinárodními vyšetřovateli pádu malajsijského letadla. Ukončily tak šestidenní pokles, během kterého přišly o deset procent své hodnoty.

Akcie ruských podniků ukončily šestidenní pokles
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ruská vlajka

Dolarový index ruských akcií RTS v 8:30 SELČ vykazoval nárůst o 1,4 procenta na 1257 bodů. Ruský rubl zpevnil vůči americkému dolaru o půl procenta na 35,03 RUB, napsala agentura Reuters.

Černé skříňky už separatisté zástupcům Malajsie předali

Ukrajinští rebelové vyhlásili klid zbraní v oblasti, kde se ve čtvrtek zřítil malajsijský letoun s téměř 300 lidmi na palubě. Předali také malajsijským představitelům takzvané černé skříňky, které mají obsahovat údaje a záznamy z letu zničeného stroje.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Mohu vás požádat o vyjádření?

Je to, co píše Rajchl pravda? U něj jeden nikdy neví. A jestli ano, jak to vysvětlíte? Děkuji https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Rajchl-PRO-Kontrakt-Fialovy-vlady-je-nejhorsi-na-svete-791747 Děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Bezpečná a barevná Paříž, vysílá Zelená. A český internet umřel smíchy

21:17 Bezpečná a barevná Paříž, vysílá Zelená. A český internet umřel smíchy

Paříž ochromily násilnosti. Oslavy triumfu PSG ve fotbalové Lize mistrů maji na kontě 219 zraněných …