Američané ještě dnes podporují vrahouny z Islámského státu, píše senátor Doubrava a předkládá důkaz

18.07.2015 13:09

Senátor Jaroslav Doubrava (Severočeši.cz) přinesl na svém facebookovém profilu překlad letáku německé občanské iniciativy Pegidy, která v Drážďanech bojuje proti islamizaci. K tomu dodal, že má pocit, že výčet podporovatelů vrahounů z IS postrádá ještě jednoho. „USA. Byl to prý íránský generál, který předložil důkazy, že jsou to ony, jejichž letadla tajně přilétají na IS ovládané území a přivážejí jim vojenský materiál,“ zkonstatoval.

Američané ještě dnes podporují vrahouny z Islámského státu, píše senátor Doubrava a předkládá důkaz
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jaroslav Doubrava
reklama

V letáku z 5. ledna letošního roku, který nyní zveřejnil na svém profilu, se píše o tom, že Spojené státy proměňovaly od prezidentování Bushe juniora téměř každý rok jednu zemi v trosky – Afghánistán, Irák, Libyi, Sýrii. „Kromě toho Mezinárodní měnový fond a Světová banka bránily skutečnému rozvoji v zemích třetího světa systematicky po celá desetiletí,“ konstatuje se zde s tím, že jde o hlavní důvody pro příchod uprchlíků z Afriky a Blízkého východu.

Lidé podle textu Pegidy musejí zkrátka utéci, neboť jejich domovy byly zničeny nebo beznadějně zadluženy. „Ale to není celá pravda,“ píše se. „To nepochází jen od americké vlády, ale od finanční elity v Londýně a na Wall Street, co se stalo. Tyto kruhy nedovolí národům suverénně jednat. Ale přesně o to nyní jde u zemí BRICS (Brazílie, Rusko, Indie, Čína, Jižní Afrika). Finanční elita chce toto spojenectví dostat za každou cenu na kolena. Dokonce jde i o smlouvu s ďáblem,“ pokračuje text s tím, že to se vztahuje k machinacím Saúdské Arábie, jež podporuje islámský fundamentalismus jako státní náboženství a tuto ideologii z velké části v zahraničí financuje a rozšiřuje.

„To je tajemství původu islámského státu (IS) – bez dárců ze Saúdské Arábie a Kataru by tito barbarští vojáci nebyli schopni působit. Tato ‚osa zla‘ – Washington – Londýn – Rijád – je jádrem celého problému,“ konstatuje text.

Celý text ZDE

„Takže jsme to neudělali kvůli pomýleným politikům pro azyl, uprchlíkům nebo jen islamizaci samu o sobě, ale z důvodu zničení suverenity všech zemí (včetně Německa) prostřednictvím globálního finančního impéria,“ podotýká text a konstatuje, že nejpřesvědčivějším důkazem síly této skupiny byla finanční krize v roce 2008.

Text zároveň poukazuje na rozvoj v Číně či Indii, kde se vytvářejí nová pracovní místa pro občany díky plánovaným stavbám. „Mír prostřednictvím rozvoje – to je nový svět, který musíme budovat společně! Přidejte se k odvrácení Německa a Západu od válečného kurzu!“ vyzývala Pegida a konstatovala, že požaduje zavedení dvoustupňového bankovního systému a vyhnání anglo-americké finanční oligarchie, dále okamžité zastavení sankcí a provokací vůči Rusku za účelem udržení míru v Evropě a společný a široký rozvojový program s BRICS zeměmi, aby lidé všech národů a civilizací měli budoucnost.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

To chvilkaře zklame! Xaver vytáhl projev o situaci v ČT. A radoval se

19:25 To chvilkaře zklame! Xaver vytáhl projev o situaci v ČT. A radoval se

Moderátor Luboš Xaver Veselý na svém Facebooku sdílel videa s názory na jeho zvolení do Rady České t…