Americký novinář se pustil do rozplétání vazeb kolem kauzy bytů OKD

27.08.2015 17:10 | Zprávy
autor: spa

Erik Best se na webu Final Word dnes pustil do krátkého rozboru kauzy bytů OKD a lidí, kteří se kolem ní nějak pohybují. Bakala skončil, Babišovi se dál daří, Zeman kamarádí s Krúpou a ten zas vyhrožuje Sobotkovi.

Americký novinář se pustil do rozplétání vazeb kolem kauzy bytů OKD
Foto: Hans Štembera
Popisek: Erik Best

„Pověst Zdeňka Bakaly je v troskách,“ píše Best a dodává, že zbytek se rozprodá. „Jak dlouho vydrží politici kopat do mrtvoly?“ ptá se.

Babiš pravděpodobně ještě chvíli ano. Tomu se totiž „daří hodně vytřískat z kritiky vládního rozhodnutí koupit od Bakaly pozemky na průmyslovou zónu“, i když byl na začátku pro.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Grónsko

Dobrý den, pane Turku, zajímalo by mě, co si myslíte o tom, jak se chce Trump zmocnit Grónska? Podle všeho nevylučuje ani vojenskou akci.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Neziskovky ženou Česko k OSN: Justiční omyly prý nemá kdo napravovat. Systém se brání sám sobě

14:36 Neziskovky ženou Česko k OSN: Justiční omyly prý nemá kdo napravovat. Systém se brání sám sobě

Česká republika čelí nepříjemné mezinárodní pozornosti. Nevládní organizace sdružené v mezinárodní p…