Andrej Babiš prý slavil na ambasádě USA. A zveřejnil toto foto

27. 4. 2015 8:53

Andrej Babiš byl nejvýše postaveným zástupcem české vlády, který se prý v sobotu účastnil oslavy narozenin amerického velvyslance Andrewa Schapiro v jeho bubenečské rezidenci. Informoval o tom web Neovlivní.cz, který založila investigativní novinářka Sabina Slonková. Podle serveru Babišova účast na oslavě znamená jeho další sbližování s americkou administrativou.

Andrej Babiš prý slavil na ambasádě USA. A zveřejnil toto foto
Foto: Daniela Černá
Popisek: Na besedě v Ostravě byl Andrej Babiš v dobré náladě

Místopředseda vlády a zároveň šéf hnutí ANO dorazil na oslavu narozenin s partnerkou Monikou. Stalo se tak pár dní po ukončení Babišova amerického turné. Server uvádí, že s přípravou tohoto turné Babišovi pomáhal sám velvyslanec Schapiro.

Podle zjištění serveru ministerstvo zahraničí zastupoval na oslavě náměstek Jakub Kulhánek, Úřad vlády pak zastupovali úředníci. Miloš Zeman nedorazil, stejně jako nikdo z kanceláře prezidenta.

Celý text je ZDE

Andrej Babiš se ovšem nestýká jen s významnými politiky, ale také se význačnými postavami umění. Naposledy na svém twitterovém účtu zveřejnil své selfíčko se dvěma známými herci a na vysvětlení připsal: „Asterix a Leon, neboli Christian Clavier a Jean Reno, jsou uneseni kvalitou českých štábů při natáčení Návštěvníků 3.“ A připojil selfie se zmíněnými francouzskými herci.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vam

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hnus. Kdo se „ušpinil“ o Babiše, ten už nesmí to a to? A co takový Šarapatka? Petr Žantovský si všímá novinářského kádrováctví

8:44 Hnus. Kdo se „ušpinil“ o Babiše, ten už nesmí to a to? A co takový Šarapatka? Petr Žantovský si všímá novinářského kádrováctví

TÝDEN V MÉDIÍCH Novinář kádruje a tepe jiného novináře, že si z médií na jedno volební období odskoč…