Asi jsou blbí. Asi nějaký debil, bouchly saze primátorce Krnáčové. A z ČSSD přilétlo: Pořád vlhká a nedodělaná. Neví se, kdy se udělá

03.03.2015 7:25

Pražská primátorka Adriana Krnáčová se ve včerejších televizních novinách TV Nova poněkud nezvykle vyjádřila k opětovnému odložení otevření tunelu Blanka. Slova nevážila, vzhledem k nastalé situaci, kdy je potřeba otevření tunelu opět odložit na dobu neurčitou a kdy dochází k opětovnému navýšení nákladů. „Asi jsou blbí. Když někdo hrabe tunel, je tam s největší pravděpodobností nějaká vlhkost,“ vyjádřila se primátorka k nesmyslné chybě v projektu.

Asi jsou blbí. Asi nějaký debil, bouchly saze primátorce Krnáčové. A z ČSSD přilétlo: Pořád vlhká a nedodělaná. Neví se, kdy se udělá
Foto: ODS
Popisek: Adriana Krnáčová

V momentě, kdy se reportérka TV Nova otázala primátorky, jak je možné, že došlo k takovéto chybě a kdo je zodpovědný za vytvoření projektu tunelu Blanka, odpověděla Krnáčová rázně: „Asi nějaký debil.“ TV Nova však uvedla, že za tímto projektem stojí společnost Satra. Reportérka se posléze zeptala primátorky, jak je možné, že projektanti navrhli tunel Blanka s kabeláží, která nesmí přijít do styku s vodou, vzhledem k tomu, že jde o tunel. „Asi jsou blbí,“ jen dodala Krnáčová.

K tunelu Blanka se vyjádřila také firma ČKD Praha DIZ, která má na starosti technologickou část celého projektu, ta uvedla, že naplánované otevření v dubnu tohoto roku není možné a musí být proto odloženo, a to na dobu neurčitou. Odůvodnila to špatně zvoleným typem kabelů, jelikož se v projektu počítalo s tzv. „suchým“ tunelem, musí se celá kabeláž změnit na voděodolnou, z důvodu poškození, které způsobila spodní voda.

K tématu trvale problematického pražského tunelového komplexu se na svém Facebooku vyjádřil i poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna, známý svou prostořekostí. Nyní však své stanovisko pojal spíše košilatě a příčinu trvalých problémů z pražským tunelem Blanka objevil v jeho nevhodném pojmenování.

„To dělá to jméno Blanka. Je pořád vlhká, nedodělaná, a nikdo neodhadne, kdy se udělá,“ poznamenal poslanec.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: ste

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jaroslav Hutka jde k soudu. A vás zve také. Kdyby prohrál, bude muset...

22:04 Jaroslav Hutka jde k soudu. A vás zve také. Kdyby prohrál, bude muset...

Písničkář Jaroslav Hutka na svém facebookovém profilu zve lidi, aby se dostavili k Obvodnímu soudu p…