Asi nám „spojenci“ zakázali mluvit. Bloger čekal celý víkend na připomínku výročí Mnichova a takto to dopadlo

04.10.2016 5:17

Bloger Ladislav Větvička čekal celý víkend, jestli se v našich médiích objeví připomínka výročí Mnichovského diktátu. Nestalo se tak, a proto si bloger myslí, že nám připomínku naši západní spojenci nejspíš zakázali.

Asi nám „spojenci“ zakázali mluvit. Bloger čekal celý víkend na připomínku výročí Mnichova a takto to dopadlo
Foto: pevnosti.kvalitne.cz
Popisek: Signatáři mnichovské dohody
reklama

„Dne 29. 9.1938 se na summitu Evropskeho společenstvi v Mnichově setkali veduci delegaci Německa, Francie, Britanyje a Italie,“ uvedl Větvička téma svým charakteristickým jazykem. Jen se prý tenkrát nedohodli na spravedlivých solidárních kvótách, ale na „odstranění nespravedlivého vedení hranice“.

Pak podotkl, že účastníci své postoje nezměnili ani tři roky poté, kdy „Adolf už byl před Moskvou“, Paříž byla pod vládou nacistů a Angličany jejich někdejší spolukonferující noc co noc bombardoval. Ani v této situaci se jim nechtělo připustit, že by jeho nárok vydupaný v Mnichově byl pochybný.

„Spojenecky podpis teto zkurvene dohody nas stal desitky tisic našich nejlepšich lidi. Po 78 letech se nenašly jedine noviny, jedina televiza a jedine radyjo kere by toto svinstvo připomenuly,“ píše Větvička. Objevil prý pouze dvě čestné výjimky, a to krátký rozhovor na Radiožurnálu a text v deníku Právo na prestižní stránce 17.

CELÝ KOMENTÁŘ ZDE.

A aby v tom Němci nebyli sami, připomíná Větvička, orientující se na severní část Moravy, že k Hitlerovi se příčinlivě přifařili Poláci a dostali za to naši část Těšínska.

„Multykulturni marxistycke elity, kere ovladly medyjalni sferu, se pravděpodobně vratily k normalizačni autocenzuře. Anebo jim ‚spojenci‘ zakazali mluvit...,“ uzavřel glosátor.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: jav

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pořád tu bude někdo udávat a buzerovat. Rudí Piráti a to jejich béčko z TOP 09... Xaver s prezidentem Klausem rozjeli show

17:38 Pořád tu bude někdo udávat a buzerovat. Rudí Piráti a to jejich béčko z TOP 09... Xaver s prezidentem Klausem rozjeli show

Prezidentu Václavu Klausovi se nechce věřit, že máme tak hloupou politickou elitu, že by byla ochotn…