Asociace krajů si zvolí předsedu, jediným kandidátem je Hašek

30.04.2014 6:08 | Zprávy

Rada Asociace krajů ČR dnes v Praze zvolí nové vedení. Zatím jediným kandidátem na předsedu je dosavadní šéf asociace a jihomoravský hejtman Michal Hašek (ČSSD). Zvoleni budou i místopředsedové asociace. Po volbě hejtmani odjedou na Hrad na pracovní oběd s prezidentem Milošem Zemanem, s nímž proberou spolupráci se současnou vládou.

Asociace krajů si zvolí předsedu, jediným kandidátem je Hašek
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda AKČR Michal Hašek

Nové vedení asociace bude mít opět dvouletý mandát. O funkci místopředsedů se podle Haška budou zřejmě ucházet stávající kandidáti. Je ale možné, že se objeví některá nová jména. Prvním místopředsedou je dosud hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek, dalšími místopředsedy jsou Miroslav Novák za Moravskoslezský kraj a Jiří Zimola za Jihočeský kraj.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: vam, čtk

Migrace

Kritizujete Rakušana za jeho migrační pakt. Na druhou stranu, jak jste si s migrací poradili vy? Co jste udělali proto, abyste zabránili nelegální migraci? Vy jste byla ministryní před Rakušanem a podle mě jste si vedla stejně špatně

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Okupace? Osvobodili jsme se sami? Vyskočil, Schneider a další skoncovali s nesmysly

7:25 Okupace? Osvobodili jsme se sami? Vyskočil, Schneider a další skoncovali s nesmysly

„Nesmí se zapomínat na oběti, které nám umožnily se vůbec narodit. Nesmí se zapomínat na ta strašná …