Au. Jiří Drahoš dostal facana. Slušného, ale zabolel

12.12.2017 11:45

Prezidentští kandidáti Pavel Fischer a Jiří Drahoš se setkali v duelu na serveru Seznam Zprávy. Fischer si následně napsal na svůj facebookový profil dosti jízlivou poznámku. „Odcházím z prezidentského duelu s Jiřím Drahošem. Čekal jsem silného soupeře. Nedočkal jsem se,“ poznamenal Fischer.

Au. Jiří Drahoš dostal facana. Slušného, ale zabolel
Foto: Vít Hassan
Popisek: Bývalý velvyslanec ve Francii Pavel Fischer

Prezidentské duely na serveru Seznam Zprávy se odehrávají bez moderátora. Pánové se tak museli sami snažit toho druhého udolat a klást otázky tak, aby vyšli vítězně. Fischer se například Drahoše zeptal, kde byl 11. září 2001. „Ve sboru,“ odpověděl Drahoš. 

Video najdete ZDE.

„Vidíte, já v kanceláří prezidenta spoluvytvářel bezpečnostní politiku země,“ opáčil mu Fischer. Drahoš se však snažil zdůraznit, že i on má předpoklady stát se hlavou státu, neboť je kapitán, jenž vybojoval spoustu utkání. Například vyjednávání s politiky považuje za dostatečnou průpravu pro funkci prezidenta. 

Kandidaturu na prezidenta pak Drahoš nepovažuje za politické angažmá. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Dvojjazyčné politické školení po osmdesáti letech. Martin Koller primátoru Hřibovi poradil, co má s celou „havlérkou“ spáchat nyní

20:46 Dvojjazyčné politické školení po osmdesáti letech. Martin Koller primátoru Hřibovi poradil, co má s celou „havlérkou“ spáchat nyní

ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA Martin Koller utrpěl v minulém týdnu opravdu nevšední zážitek- dvojj…