Auto najelo do davu. Šest mrtvých v Belgii

20.03.2022 15:04 | Zprávy
autor: vef

Šest lidských životů si vyžádala událost v belgickém městě La Louviere. Do karnevalového průvodu tam vjel zatím z neznámých důvodů řidič s autem. Další několik desítek lidí je zraněno. Píše o tom server iDnes.cz.

Auto najelo do davu. Šest mrtvých v Belgii
Foto: wikipedia
Popisek: Belgická vlajka.

K nehodě došlo v neděli v pět hodin ráno. Do davu místních najelo auto. Lidé byli shromážděni kvůli místnímu karnevalu. Na místě vyhaslo šest lidských životů, téměř čtyřicet lidí bylo zraněno a dvacet lidí lehce. V danou chvíli, kdy do davu najelo auto, jich na místě bylo zhruba sedmdesát. 

Řidič auta, jenž do davu vjel z dosud neznámých příčin, skončil ve vazbě. Po nehodě však pokračoval nejprve v cestě, ale byl zastaven. Uvedlo to vedení města ve svém prohlášení.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Jaroslav Foldyna byl položen dotaz

Mocní

Koho považujete za mocné, koho za zlo a koho a jak bychom měli porazit? Podle mě mocní měli moc vždy a ne že by ji nezneužívali. Zajímá mě, ale jak konkrétně jste myslel ten váš komentář v kontextu dnešní doby.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Co kdyby k odsunu Sudeťáků nedošlo? Volání po sjednocení Německa včetně Česka. Z debaty historiků

22:00 Co kdyby k odsunu Sudeťáků nedošlo? Volání po sjednocení Německa včetně Česka. Z debaty historiků

„V případě sudetských Němců a jejich zástupců sebereflexe chyběla. Stavěli se do pozice pouze obětí …