BIS: Jsme v p*deli, všichni tady chc*pneme

28.01.2021 10:45

Lidé na sociálních sítích nechávají volný průchod emocím a nezřídka se to stává i politikům či dalším představitelům státní moci. Svérázně formulovaný příspěvěk se nyní objevil na účtu, kde by to mnozí nečekali. Mluvčí BIS Ladislav Šticha současnou situaci shrnul slovy “jsme v prdeli, všichni tady chcípneme,” uvedl na Twitteru.

BIS: Jsme v p*deli, všichni tady chc*pneme
Foto: Repro BIS
Popisek: Logo BIS z klipu BIS
reklama

V jaké situaci je nyní Česká republika? Podle mluvčího civilní kotrarozvědky jsme “v prdeli”. Takový názor se aspoň objevil ve čtvrtek ráno na Twitteru mluvčího Ladislava Štichy. Jakkoli v příspěvku neuvedl, k čemu konkrétně jeho názor směřuje, další uživatelé měli jasno. 

“Neřekl bych, že mám depku a ani nepropadám panice, ale tak nějak cítím… jsme v prdeli a všichni tady chcípneme,” napsal ve čtvrtek na svém twitterovém účtu mluvčí BIS.

Anketa

Dostane se Robert Šlachta se svým hnutím Přísaha do Poslanecké sněmovny?

68%
32%
hlasovalo: 17249 lidí

Svůj pohled pohotově připojil komentátor Hospodářských novin Petr Honzejk. “To mi připomnělo, jak se malá tasemnička ptá velké: Maminko, a proč žijeme v prdeli? Je to, dcerunko, náš domov!” napsal novinář.

Řada uživatelů českého Twitteru v diskusi pod Štichovým příspěvkem věc komentovalo směrem, že jde od mluvčího BIS o poněkud znepokojující komentář vzhledem k aktuální situaci v zemi. 

“Tak když to slyším i od vás, tak jsem se poprvé začala opravdu bát,” reagovala na komentář uživatelka Twitteru Drahomíra Bačkorová.

V podobném gardu se nesly i další reakce.

“Zrovna od vás mě tahle informace znepokojuje jak od nikoho jiného,” komentoval Štichův status jeden z uživatelů Twitteru. 

“Konečně vyšla z BISky taky nějaká pozitivní zpráva. Jinak to je furt samej ruskej a čínskej špión,” napsal se smíchem další z uživatelů.

Sám mluvčí BIS Ladislav Šticha do diskusního vlákna později napsal, že to údajně jako komentář k situaci v zemi nemyslel. “Ale klid. To je víc reakce na moje dnešní ráno, kdy bylo zlatým hřebem, že mi kleklo auto,” napsal. 

Faktem je, že svůj twitterový účet Šticha používá pouze k formulaci svých názorů a komentářů, jak uvádí i v popisku svého profilu. 

 
Jak informoval server Echo24.cz, Šticha celou situaci vysvětluje jako takový „ranní fórek“, vycházející ze současné koronavirové situace.
 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Radim Panenka

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Hezky jste se to naučila nazpaměť, tak teď já!“ V ČT se strhla neuvěřitelná rvačka Maláčové s Pekarovou. Moravec musel zasahovat

14:31 „Hezky jste se to naučila nazpaměť, tak teď já!“ V ČT se strhla neuvěřitelná rvačka Maláčové s Pekarovou. Moravec musel zasahovat

V první hodině nedělních Otázek Václava Moravce proti sobě zasedly tři dámy – předsedkyně TOP 09 Mar…