Babák vysvětloval svůj výrok o Židech. Lepší než Kalousek by prý byl i jezevčík

14.07.2013 17:22 | Zprávy
autor: pan

Poslanec VV Michal Babák použil v nedělních Otázkách Václava Moravce zvláštní srovnání. Prohlásil, že pro státní kasu je i Žid lepší než Miroslav Kalousek. Za tento výraz schytal už kritiku na sociálních sítích, kde se k němu i vyjádřil.

Babák vysvětloval svůj výrok o Židech. Lepší než Kalousek by prý byl i jezevčík
Foto: Hans Štembera
Popisek: Michal Babák

Poslanec VV Michal Babák u Václava Moravce nejprve vysvětloval, že by Jan Fischer měl vysvětlit své dary na prezidentském účtu. Pak ho však „zvláštně“ podpořil, když hovořil o Ministerstvu financí a Miroslavu Kalouskovi.

„Žádný Žid nemůže být pro Ministerstvo financí horší než pan Kalousek,“ prohlásil Babák a ihned ujišťoval, že tuto poznámku nechápe rasisticky. Podobně si pak počínal i na svém profilu na Facebooku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Co přesně sledujete tou žalobou na prezidenta?

A nebylo by spíš na místě podat kompetenční žalobu? Tu podle všeho nechcete podat, aby se neodváděla pozornost od práce vlády a pak podáte jinou žalobu. Já tomu nerozumím. Můžete mi to vysvětlit? Děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Poslední Fialova rada: Už ne malý stát. Už ne nízké daně. Ale boj s populismem

18:00 Poslední Fialova rada: Už ne malý stát. Už ne nízké daně. Ale boj s populismem

Petr Fiala pronesl na kongresu ODS v Praze svůj poslední projev ke straníkům, které varoval, že úkol…