Babiš: Piráti chtějí miliony migrantů a změnu naší kultury. Jako zelení fanatici

12.07.2020 22:47 | Zprávy
autor: rak

„Kde byla opozice, když tu byla první vlna? Byla zalezlá! Akorát něco vykládali o rouškách,“ rozčílil se předseda vlády Andrej Babiš (ANO), když shrnoval dění ve Sněmovně z uplynulého týdne. Pustil se i do Pirátů. „Piráti jsou stejní jako ti zelení fanatici, oni by chtěli, abychom měli v Evropě miliony migrantů, aby změnili naši kulturu, naše zvyky, náš systém žití, rodinu…“ nastínil, co pochopil z výstupu jednoho mladého pirátského člena, když se řešily evropské záležitosti. Neopomněl ani Zdeňka Bakalu a šéfa poslanců TOP 09 Miroslava Kalouska.

Babiš: Piráti chtějí miliony migrantů a změnu naší kultury. Jako zelení fanatici
Foto: Facebookový profil Andreje Babiše
Popisek: Premiér Andrej Babiš (ANO)

Babiš se opětovně přihlásil z lázní v Třeboni. „Ta Sněmovna, to byl zase velký zážitek,“ započal shrnutí týdne, přičemž podotkl, že se nediví, že má třetina obyvatel stále nejmenší důvěru v tuto instituci. Podle něj je Poslanecká sněmovna neefektivní a dochází k projednáváním, která jsou zbytečná.

Následovalo opět téma točící se kolem koronaviru. „U nás nejenže všichni rozumí politice, fotbalu a rozpočtu, teďka jsou všichni epidemiologové!“ spustil premiér k mimořádné schůzi týkající se aktuální situace.

Poslanci podle Babiše natolik plamenně diskutovali, že ke slovu nepustili ani hlavní hygieničku Jarmilu Rážovou. „Víte, proč je to tolik populární, ty mimořádné schůze? Protože to přenáší Česká televize!“ obořil se na poslance. Ti dle něho „neuvěřitelně lžou“, například když tvrdí, že chytrá karanténa nefunguje.

„Kde byla opozice, když tu byla první vlna? Byla zalezlá! Akorát něco vykládali o rouškách,“ doplnil. Prý se diví, že opoziční poslanci dokážou šest a půl hodiny diskutovat o chytré karanténě.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Rozhodnutí soudů

Když se vám rozhodnutí soudů nelíbí, tak je znevažujete a vlastně tím podrýváte důvěru v soudy. Nestačí, že je mizivá důvěra v politiky? Proč ještě rozvracet důvěru v soudy? Dokážete uznat, že soudy rozhodly správně, i když se vám to nelíbí? Co je teda pro mě zarážející je ne rozsudek, ale to, že by...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Macinka se v Partii otřel o Pavla. Opozice začala kvičet

13:50 Macinka se v Partii otřel o Pavla. Opozice začala kvičet

Nedělní Partii na CNN Prima News čeká letní přestávka. Ale ještě před ní proti sobě ve studiu stanul…