Prima odvysílá tři předvolební Partie, hosty pozvala podle speciálního klíče. Ke konkrétním hostům se televize nevyjádřila.
Prima strany do vysílání pozvala podle výsledků ve výzkumech volebních preferencí. „Výsledky každé strany ve třech zdrojích byly zprůměrovány a složení hostů v každém vydání Partie bylo zvoleno tak, aby zástupce nejsilnější a nejslabší strany doplnil vždy zástupce strany nejblíže středu preferencí,“ sdělila ČTK mluvčí Primy Jana Mrákotová.
Předvolebního pořadu Partie se tak 1. října zúčastní zástupci KSČM, TOP 09 a KDU-ČSL, o týden později přijdou na řadu ČSSD, ODS a Piráti a v poslední předvolební neděli odvysílá televize diskusi zástupců hnutí ANO, SPD a Starostů a nezávislých. Fiala ale podle Stanjury potvrdil už na začátku září účast v debatě s Babišem a šéfem Pirátů Ivanem Bartošem v neděli 15. října.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: čtk
Máte pro svá tvrzení o zlodějích nějaké důkazy?
Tvrdíte - Fialova zlodějská banda. Kdo přesně a jaké proto máte důkazy? Netvrdím, že v ODS nedochází třeba ke korupci, ale v jaké straně u nás k ní nedochází?
Další články z rubriky
21:20 „Skončili jste, jasná zpráva.“ Drsný vtip na účet Fialovy vlády
Slavná píseň „Jasná zpráva“ skupiny Olympic dostala drsný politický kabát. Satirik Nepopular Cz její…
- 20:28 „Takhle začínaly vojenské režimy.“ Zahradil po fotce s Vetchým nevydržel
- 8:25 Zase jde o peníze. Žantovský odhalil řev mediálních „hlídačů pravdy“
- 18:00 Nohavica písničkou nakrknul Pšenáka, Hřebejka i ženu spřaženou s Foltýnem
- 10:53 Drony, luxusní auta a „Pavlova“ jednotka. Poslanec připomněl, že se ptal Černochové už vloni
- 4:46 Duch Šabatové i stovky odčerpaných milionů. Křečka chce vystřídat Šimáčková Laurenčíková



