Babiš je bezcitný psychopat a lidská hyena. Šíří jedovatý egoismus, zuří Marek Hilšer kvůli sirotkům ze Sýrie

16.09.2018 16:48

Neúspěšný prezidentský kandidát Marek Hilšer, který teď usiluje o vstup do Senátu, se nikdy netajil tím, že je kritický k předsedovi vlády Andreji Babišovi (ANO). Tentokrát se na něj však zlobí víc než jindy. Označil Babiše za psychopata a hyenu.

Babiš je bezcitný psychopat a lidská hyena. Šíří jedovatý egoismus, zuří Marek Hilšer kvůli sirotkům ze Sýrie
Foto: Vít Hassan
Popisek: Marek Hilšer s manželkou Monikou Hilšerovou přišli podpořit Jiřího Drahoše do Kongresového centra v Praze, kde jeho štáb sledoval výsledky voleb

V České republice se už pár let vede debata o tom, jestli by Česko mělo či nemělo pomoct válečným uprchlíkům a nabídnout jim domov. Premiér Andrej Babiš vystoupil v médiích a oznámil světu, že Česko nepřijme žádného uprchlíka. Opakuje to dokonce i ve svých stranických novinách, které šíří před komunálními volbami. Jako by na komunální úrovni bylo možné řešit migrační vlnu mířící do Evropy.

Jenže to podle Hilšera není to jediné, co Babiš předvádí. Kandidát na senátora připomněl, že Babiš zašel ještě dál a sdělil české veřejnosti, že do Česka nevpustí dokonce ani sirotky, kterým v Sýrii za sedm let trvání občanské války zemřeli rodiče. Ani jednoho sirotka, ani padesát. Kandidát do Senátu má za to, že se Babiš projevil jako psychopat. Jako hyena, která silně poškodila pověst České republiky ve světě.

„Je třeba důrazně říci, že je to bezcitný psychopat, který šíří svůj jedovatý egoismus napříč českou společností. Nejedná se o ekonomické migranty ani o uprchlíky a už vůbec ne o mladé muže, kteří by znásilňovali naše ženy, ale o dvě školní třídy dětí, které přišly ve válečném konfliktu o to nejdražší, rodiče. Naše společnost jim mohla dát novou naději na důstojný život. Mohli jsme udělat dobrý skutek. Ústy Babiše jsme ale my, Češi, odmítli. Jsme jako on? Jen lidská hyena může kvůli svému politickému úspěchu odhodit poslední zbytky lidství a bez smilování odmítnout pomoc dětem,“ napsal Hilšer na sociální síti Facebook.

České občany varuje, že se Babišovo becitné chování jednou obrátí i proti nim samým.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Spadni, zm*de!“ „Kr*téni v legínách“ rozpálili řidičku do běla. Kolem Prahy jich byly tisíce

8:15 „Spadni, zm*de!“ „Kr*téni v legínách“ rozpálili řidičku do běla. Kolem Prahy jich byly tisíce

Dnes dopoledne se konal cyklistický závod Pražská padesátka, a mnoho lidí na severním okraji Prahy z…