Babiš kandiduje na slovenského prezidenta, sdělila divákům zprávařka ČT

26.03.2014 9:09

Andrej Babiš kandiduje na slovenského prezidenta. Tuto překvapivou zprávu s ledovým klidem v půlnočních zprávách České televize ve středu 26. března přinesla moderátorka Jorga Hrušková. Upozornil na to server Reflex.cz. Šlo samozřejmě o nechtěné přeřeknutí, server si ale neodpustil ironický komentář.

Babiš kandiduje na slovenského prezidenta, sdělila divákům zprávařka ČT
Foto: Hans Štembera
Popisek: Andrej Babiš

„…na druhou stranu to vlastně není tak špatný nápad. V Česku by byl větší klid,“ poznamenal k zaškobrtnutí veřejnoprávní moderátorky server.

Hruškovou zřejmě zmátla shoda křestních jmen českého ministra financí Andreje Babiše a slovenského kandidáta na prezidenta Andreje Kisky. Oba muže kromě křestního jména spojuje také to, že rozhodně nemají hluboko do kapsy.

Nicméně Kiska se svým bohatstvím nakládá poněkud jinak než Babiš, který jej využil k rozvoji svého podnikání a ke vstupu do vysoké politiky. Kiska v roce 2006 založil neziskovou organizaci Dobrý anjel, která pomáhá rodinám s dětmi v těžkých životních situacích.

V prvním kole slovenských prezidentských voleb 15. března získal Kiska 24 % všech hlasů a umístil se tak druhý za Robertem Ficem, se kterým postupuje do druhého kola.To proběhne nadcházející sobotu 29. března.

reklama

autor: vam

PhDr. Pavel Žáček, Ph.D. byl položen dotaz

potíraní dezinformací

Vaše vláda chce neustále bojovat proti dezinformacím, ale zároveň šetříte ve školství. Nemáte dojem, že to nejde dohromady? A co třeba využít peníze na potírání dezinformací a dát je do školství? A co to vlastně ta dezinformace je? Co když se něco jeví jako dezinformace, ale za chvíli se ukáže, že j...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Sami si řežou větev.“ Média při demonstraci selhala. Petr Žantovský ví, co se jim stane

4:44 „Sami si řežou větev.“ Média při demonstraci selhala. Petr Žantovský ví, co se jim stane

TÝDEN V MÉDIÍCH Mainstreamová média sama sebe shazují, sama sobě podřezávají větev a ztrácejí důvěr…