Babiš má dnes ohlásit přímou linku do Bangkoku. Pak navštíví thajského krále a projede se po řece

17. 1. 2019 7:36

Po středečních politických schůzkách s členy vlády stráví premiér Andrej Babiš dnešní druhý den své návštěvy Thajska především s podnikateli. V Bangkoku absolvuje schůzky se zástupci českých a thajských firem a bude asistovat u zahájení podnikatelského semináře.

Babiš má dnes ohlásit přímou linku do Bangkoku. Pak navštíví thajského krále a projede se po řece
Foto: screen: ČT24
Popisek: Andrej Babiš na tiskové konferenci.

Do Asie doprovodila Babiše ministryně průmyslu Marta Nováková a delegace zástupců 42 firem pod vedením Svazu průmyslu a dopravy ČR.

Babiše čeká mimo jiné jednání s vedením leteckých společností Thai Air Asia a Thai Air Asia X. V podkladech k cestě ministerského předsedy pro českou vládu stálo, že by při návštěvě mělo být slavnostně oznámeno zahájení přímé letecké linky Bangkok–Praha. O plánech Air Asia na spuštění linky hovořil loni v létě český velvyslanec v Thajsku Marek Libřický.

Před odpoledním přesunem do Indie na závěrečnou část týdenní cesty po Asii stihne Babiš v Bangkoku ještě navštívit Královský palác a projížďku lodí po řece Čao-Praja.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jav, čtk

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Poškodí veřejné záchodky, když někdo vytře zvratky na zemi?“ Veřejnoprávní médium se ptalo lidí na vyhazov Klause ml. z ODS. Dost se to zvrtlo. A až Fiala uvidí ta čísla...

15:55 „Poškodí veřejné záchodky, když někdo vytře zvratky na zemi?“ Veřejnoprávní médium se ptalo lidí na vyhazov Klause ml. z ODS. Dost se to zvrtlo. A až Fiala uvidí ta čísla...

Český rozhlas Plus se rozhodl k otázce vyloučení Václava Klause mladšího dát průchod názoru lidu a v…