Ke svému očekávání od dnešního jednání Babiš uvedl, že bude chtít znát, jaká je situace ve městech, "kde to vypadá, že ty tradiční strany zjistily, že s námi žádné kšefty nebudou a pravděpodobně mají zájem, abychom byli odstraněni".
Problémy v koalicích v poslední době ANO řeší v Praze nebo Brně, o primátory předtím přišlo ve Frýdku-Místku a v Ústí nad Labem. "Je to možná i dopad toho, že jsme mladé hnutí, že jsme nebyli schopni zkontrolovat, nebo nevím, jak to říct, všechny lidi, kteří přišli k nám," řekl také. V dané životní situaci pak podle něj někdy staví své ambice nad zájmy hnutí.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: spa