Babiš našel náhradu za Kasla. Jedná prý s Eliškou Kaplicky

16.06.2014 20:04

Kandidátku hnutí ANO v Praze by mohla vést Eliška Kaplicky, vdova po architektu Janu Kaplickém. Informoval o tom server Echo24.cz. Oficiální stanovisko hodlá oznámit za týden.

Babiš našel náhradu za Kasla. Jedná prý s Eliškou Kaplicky
Foto: Hans Štembera
Popisek: Volební urna

Eliška Kaplicky potvrdila, že jedná s ministrem financí a šéfem hnutí ANO Andrejem Babišem. „Domluvili jsme se, že se k tomu vůbec nebudeme vyjadřovat a počkáme si týden. Za týden to budeme – obě dvě strany – komunikovat. Teď neřekneme ani slovo,“ řekla Kaplicky serveru Echo24.cz.

Lídra pražské kandidátky osobně vybírá právě Andrej Babiš. Vicepremiér si vzal Prahu na starost poté, co hnutí ANO vyhodilo z čela kandidátky bývalého primátora Jana Kasla. Předcházely tomu spory s pražskou předsedkyní Radmilou Kleslovou.

Na kandidátce ANO bude i šéf Obecního domu Vlastimil Ježek

Šestatřicetiletá absolventka FAMU Eliška Kaplicky Fuchsová v současnosti vede filmovou produkční společnost Simply Cinema. Pokračuje také v práci svého muže a podporuje aktivity pokoušející se oživit projekt Chobotnice.

Na pražské kandidátce ANO by měl být také bývalý ředitel Národní knihovny a současný šéf Obecního domu Vlastimil Ježek. Babiš ovšem nepochodil u ředitele pražské zoo Miroslava Bobka. Toho prý oslovilo už více politických subjektů v souvislosti s podzimními volbami, ale on všechny nabídky odmítl a hodlá se věnovat zoologické zahradě.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vfe

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Slonková provedla krádež. Syn se zasnoubil, sledují mou dceru. S Okamurou je to tak, vmetl Andrej Babiš Korantengovi

22:21 Slonková provedla krádež. Syn se zasnoubil, sledují mou dceru. S Okamurou je to tak, vmetl Andrej Babiš Korantengovi

Moderátor Ray Koranteng exkluzivně pro TV Nova zpovídal premiéra Andreje Babiše ohledně kauzy jeho s…