Babiš popřel, že koupil vydavatele Blesku. Fáma vznikla legračním způsobem

25.06.2013 7:27 | Zprávy

Podnikatel Andrej Babiš popřel informace zveřejněné serverem E15.cz, že by podepsal smlouvu na koupi české pobočky vydavatelství nejčtenějšího českého deníku Blesk Ringier Axel Springer za cenu přesahující čtyři miliardy korun. Mluvčí Babišovy skupiny Agrofert Holding Karel Hanzelka tvrdí, že se informace nezakládá na pravdě.

Babiš popřel, že koupil vydavatele Blesku. Fáma vznikla legračním způsobem
Foto: Lucie Bartoš
Popisek: Andrej Babiš

"Informace o údajně podepsané smlouvě nejsou pravdivé," cituje Hanzelku server Novinky.cz. Sám podnikatel ale spekulace podpořil sdělením na svém twitterovém účtu, kde napsal: "Zítra asi něco koupím." Podle mluvčího toto vyjádření ale nemělo s vydavatelstvím nic společného.

Ringier Axel Springer CZ je největším vydavatelem denního tisku v Česku. Vydává mimo jiné nejčtenější deník Blesk, deník Sport a týdeník Reflex.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: adr

Ing. Markéta Šichtařová byl položen dotaz

Politické neziskovky

Jak se pozná politická neziskovka? Kdo by to měl určovat? Protože podle mě je politicky orientovaná většina neziskovek.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

90 % do roku 2040. Od Koláře mladšího konečně přišlo přiznání

8:50 90 % do roku 2040. Od Koláře mladšího konečně přišlo přiznání

Expremiér Mirek Topolánek se obul do českých europoslanců, kteří hlasovali pro návrh na snížení emis…