Babiš svátečně: Jsme krásná a bezpečná země

28.09.2021 12:12 | Ze sítí
autor: mp

Naši státnost nic neohrožuje, volá šéf ANO a stávající premiér Andrej Babiš v Den české státnosti, v den svátku svatého Václava.

Babiš svátečně: Jsme krásná a bezpečná země
Foto: Reprofoto: ČT24
Popisek: Andrej Babiš (ANO)

28. září je Dnem české státnosti. Usnesli se na tom poslanci na počátku nového tisíciletí. Svůj název dostal tento den na návrh někdejšího poslance ODS Vlastimila Tlustého.

Šéf hnutí ANO Andrej Babiš si v tento den pochvaluje, že českou státnost nic neohrožuje.

„Den české státnosti. Dnes myslím hlavně na to, že nejlepší oslavou toho svátku je fakt, že naši státnost nic neohrožuje. Jsme bezpečná a svrchovaná země. A krásná. Hezký svátek vám všem. Vypadá to na krásný den, tak si ho užijte,“ vyzval všechny občany.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Smrt

Kdo a komu přesně (píšete že nám) přál smrt? Přát komukoliv smrt mi přijde za hranou a co vím, tak někomu vyhrožovat smrtí je i výhružka, což je protizákonné. Nevím, zda když mu ji přejete, je to to samé. Je nebo není? Prám se i proto, jestli se budete bránit nějak soudně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Drzost.“ Ševčík na ČT pořádně nakrknul opozici

10:07 „Drzost.“ Ševčík na ČT pořádně nakrknul opozici

„Na letošního Bonifáce potkal jsem v parlamentu vlastizrádce,“ okomentoval v Událostech, komentářích…