Babiš si prohlédne památník Ground Zero, který je vybudován na místě někdejší dvojice mrakodrapů Světového obchodního centra (WTC), které se po nárazu dvou dopravních letadel unesených teroristy zřítily. V troskách tehdy zahynulo přes 2750 lidí včetně Čecha Lukáše Rambouska a československé emigrantky Aleny Sešínové. U jejich jmen, která jsou v památníku uvedena, položí premiér květiny.
Návštěva památníku je posledním bodem Babišovy návštěvy USA, jejímž vrcholem byl ve středu večer místního času (ve čtvrtek nad ránem SELČ) projev na zasedání Valného shromáždění OSN.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku
Video
Proč jste zakázal armádě zveřejnit video s prezidentem? Je už sice zveřejněno, ale nebylo hned. Proč?
Další články z rubriky
14:31 Vyřešte Benešovy dekrety, jinak nic nebude. Magyar nastoupil na Fica
Slovenský premiér Robert Fico telefonicky hovořil s budoucím premiérem Maďarska Péterem Magyarem. Fi…
- 13:52 Masivní síť neziskovek za úředníkem z ministerstva. Odhaleno po Macinkově akci
- 12:00 Do ČT už nesmí, ale ví, jak dopadne nová spacáková revoluce
- 4:46 Kde může shořet „zákon o rušení poplatků ČT”. Jde i o Brusel
- 12:12 „Nepřijatelné. To snad vidí každý.“ Dohra Řezníčkovy hádky
- 8:08 Kdo bude protestovat za poplatky pro ČT? Zazněla zlá slova




